Україна готова до зняття мораторію на продаж земель сільсько

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 6>
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 16:52

Україна готова до зняття мораторію на продаж земель сільсько

Пропонуємо до обговорення:
Міністр обіцяє захистити вітчизняних сільгоспвиробників

Дивися повний текст Україна готова до зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення - мінагрополітики.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 16:52

Во,во, ассоциацию в ЕС надо получать, а без украинского чернозема мы там на ф и г не нужны, а некоторые тут распинались что нашей земля Европе не нужна. Нужна нужна, даже очень!!! Да и в последствии можно и Москву дрочить....
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 16:53

давно пора
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 17:01

Вот все к чему:

Крупнейшее аграрное предприятие Украины собираются передать Китаю, - СМИ

http://censor.net.ua/news/243218/krupneyishee_agrarnoe_predpriyatie_ukrainy_sobirayutsya_peredat_kitayu_smi

Нас сдают с потрохами! А ведь есть закон, что до 2016-го года землю отчуждать нельзя! Как будут действовать ворюги, узурпаторы власти и предатели?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23476
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 17:03

Re: Україна готова до зняття мораторію на продаж земель сіль

рыги продали страну
257oliuH
Аватар користувача
 
Повідомлень: 725
З нами з: 18.12.12
Подякував: 70 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 17:14

25% МИРОВЫХ!!! запасов чернозема
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 17:25

Все начинается главный дерибан !!! Яхууууу кради кто сколько может!!!!
Incisio
 
Повідомлень: 315
З нами з: 22.09.12
Подякував: 64 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 18:08

Для этого закона Янучару к власти привели, и буржуев заграничных от страны отпугнули. Я был бы удивлен, если бы не увидел в 2013-2014м главного дерибана в истории Украины.
AndrewK
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 20:38

AndrewK
Ребята, вы говорите об этом как уже о свершившемся факте.
Я надеюсь, вы не будете сидеть в сторонке по углам, когда они попытаются этот закон протянуть?
danser
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 чер, 2013 20:53

ну и шо это даст? у них большинство.... постоять по кричать, или с вилами без конца ходить, это не выход, нужен умный лидер, а его нет, вот и все
matua001
 
 
 
  #1234 ... 6>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1369
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2748
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2401
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама