На початковому етапі будівництва квартиру можна купити на 30

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 10:05

На початковому етапі будівництва квартиру можна купити на 30

Пропонуємо до обговорення:
На початковому етапі будівництва квартиру можна купити на 30% дешевше - експерт

Дивися повний текст На початковому етапі будівництва квартиру можна купити на 30% дешевше - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 10:05

..."Але ж звісно, можна й взагалі втратити 100% вкладених грошей", - про себе подумав, але змовчав експерт.
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 10:22

  fanata написав:..."Але ж звісно, можна й взагалі втратити 100% вкладених грошей", - про себе подумав, але змовчав експерт.

Согласен с Вами на все сто! Или предложат Вам достраивать дом а также подвод всех коммуникаций за свои деньги! Об этом эксперт тоже умолчал.
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 10:35

МММ :))
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 11:51

ЦЭ пэрэмога! наконец то покращення дошло и до Украины. -30% вначале и + 120% в конце.
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 11:55

Продаю квартиры на этапе идеи строительства.
100 гривен/штука.
(Площадь любая. Свыше 120 м2 - доплата по договорённости).
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 12:58

Re: На початковому етапі будівництва квартиру можна купити н

во время закладки фундамента, цены являются несколько ниже рыночных.
“На вторичном рынке такого нет,


:lol: :lol: :lol:
Чей-то нет - когда от дома остался один фундамент, то намного ниже рыночной цена будет
:lol: :lol: :lol:
Кто не умеет связно строить предложения - иксперд или журналюга?
Или они вдвоем уже "накатили"?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18647
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5690 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 13:03

Re: На початковому етапі будівництва квартиру можна купити н

На первых этапах строительства, во время закладки фундамента, цены являются несколько ниже рыночных. Поэтому на этом этапе всегда есть спрос, ведь квартиру можно купить дешевле, минимум на 30%. А когда дом уже почти готов и процентов 70 квартир в нем проданы, то цены поднимаются до рыночных”, – пояснил В.Несин.


Когда он это сказал - в 2007-м?

Нам "новости" из архива выкапывают?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18647
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5690 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 14:15

Мы "Гусские" , дгуг дгуга не обманываем! Допустим квартира стоит 400000грн(-30прц- 120000тыс.) с дисконтом -280000грн.И у Вас как раз есть такой депозит под 20 проц годовых. Пока за 2 года дом построят у Вас депозит станет 280000*1.2*1.2= 403200грн.(1.2 - 20 проц годовых) а за 3 года 483840грн. Так что всё честно!
spread
 
Повідомлень: 1141
З нами з: 21.11.08
Подякував: 9 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 лип, 2013 19:21

  rjkz написав:
На первых этапах строительства, во время закладки фундамента, цены являются несколько ниже рыночных. Поэтому на этом этапе всегда есть спрос, ведь квартиру можно купить дешевле, минимум на 30%. А когда дом уже почти готов и процентов 70 квартир в нем проданы, то цены поднимаются до рыночных”, – пояснил В.Несин.


Когда он это сказал - в 2007-м?

Нам "новости" из архива выкапывают?

То "экперт" Несин всё живёт в 2007 и басни травит про "процентов 70 квартир в нем проданы".

Хотя надо признать что у некоторых изворотливых застройщиков, возможно за счёт рассрочки, "наполняемость" дома после года заселения может таки быть 70-85%.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23101
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1036
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 965
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
1 702
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 11:23
cynep_xepb
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама