Українці все частіше віддають перевагу м'ясу перед ковбасою

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 07:29

Українці все частіше віддають перевагу м'ясу перед ковбасою

Пропонуємо до обговорення:
Українці все частіше віддають перевагу м'ясу перед ковбасою - експерти

Дивися повний текст Українці все частіше віддають перевагу м'ясу перед ковбасою - експерти.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 07:29

Я с удовольствие покупал бы колбасу, но боюсь. Мой знакомый работает на мясокомбинате и он рассказывал ужасы.... Сыр тоже давно не ел. Недавно министр России сказал нашим - сыр есть сыр а мыло есть мыло. Имел в виду пальмовое масло.
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 08:53

  verand написав:Я с удовольствие покупал бы колбасу, но боюсь. Мой знакомый работает на мясокомбинате и он рассказывал ужасы.... Сыр тоже давно не ел. Недавно министр России сказал нашим - сыр есть сыр а мыло есть мыло. Имел в виду пальмовое масло.



Все относительно. Некоторые отдают предпочтение черной икре. :lol:
bilbao
 
Повідомлень: 601
З нами з: 24.09.10
Подякував: 22 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 09:22

колбасы нашего производства - это тихий ужас по цене/качество. Про маркировку я молчу.
Вареные колбасы в три(!) раза дороже чем странах соседях, и это при худшем качестве.
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 10:42

Эт правда, покупаем только мясо. Ну их нафиг с их колбаской по ТУ и ГОСТу - который достигаеЦЦЦа по средставом коРРРупции, я не говорю уже о тех, кто видел производственный процесс. :)

Все идет к натуральному хозяйству! Моя жена сама прекрасно печет хлеб в мультиварке, его хватает на 3-4 дня, это совсем не хлеб магазинного точнее хлебзаводного качества. Детское питание ребенку также можно готовить ребенку без участия дорогих магазинских предложений. А рецептов полно в инете. Пользуйтесь Гуглом и щастя буде с Вами!
Gadya_Petrovich
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 28.05.13
Подякував: 86 раз.
Подякували: 202 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 11:17

  bilbao написав:
  verand написав:Я с удовольствие покупал бы колбасу, но боюсь. Мой знакомый работает на мясокомбинате и он рассказывал ужасы.... Сыр тоже давно не ел. Недавно министр России сказал нашим - сыр есть сыр а мыло есть мыло. Имел в виду пальмовое масло.



Все относительно. Некоторые отдают предпочтение черной икре. :lol:


Я работал на икре. Вам лучше не знать. Приятного аппетита :oops:
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 11:53

  crazycopywriter написав:колбасы нашего производства - это тихий ужас по цене/качество. Про маркировку я молчу.
Вареные колбасы в три(!) раза дороже чем странах соседях, и это при худшем качестве.


Я вам скажу так: Є в мене сусіди, вони давно поїхали в Італію і приїхали в гості, привезли їхньї ковбаси... коти цього не їли, понюхали і далі пішли в той час як нашу їдять.
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 11:54

  verand написав:Я с удовольствие покупал бы колбасу, но боюсь.... Сыр тоже давно не ел.

На одних макаронах и картохе ?.. Пичалька.
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 12:13

  Brain Damage написав:
  crazycopywriter написав:колбасы нашего производства - это тихий ужас по цене/качество. Про маркировку я молчу.
Вареные колбасы в три(!) раза дороже чем странах соседях, и это при худшем качестве.


Я вам скажу так: Є в мене сусіди, вони давно поїхали в Італію і приїхали в гості, привезли їхньї ковбаси... коти цього не їли, понюхали і далі пішли в той час як нашу їдять.


Ваши коты уже наркозависимые от тех добавок, что суют в нашу "колбасу".
Эти добавки из селедки клубнику сделают, а из г... конфету конти.
Смачного...
Bet Fighter
 
Повідомлень: 1015
З нами з: 25.07.09
Подякував: 208 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 лип, 2013 12:26

Re: Українці все частіше віддають перевагу м'ясу перед ковба

  Bet Fighter написав:Смачного...


Дякую. :P

Хоча я їх і ковбасою і рідко годую.
Але я маю на увазі що там, за кордоном таке саме гівно роблять, і нормальна ковбаса що тут що там дорога з холєри.
Brain Damage
 
Повідомлень: 395
З нами з: 06.01.12
Подякував: 92 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
6 4219
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
2 864
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 чер, 2026 18:21
allasholudko3
1 444
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 11:18
zlayaakula
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама