|
Запасів все менше: обсяг золотовалютних резервів України в л |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 07 сер, 2013 20:04
Пропонуємо до обговорення: Обсяг золотовалютних резервів України в липні знизився до 22,7 млрд
Дивися повний текст Запасів все менше: обсяг золотовалютних резервів України в липні знизився до $ 22,7 млрд.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 20:04
Хотелось бы увидеть очередной бла-бла-бла охрима. Ожидать?
-
Патриот
-
-
- Повідомлень: 319
- З нами з: 19.03.09
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 20:08
та шо они свистят?! у них бабла уже нету! НЕТУ!
-
Zadauto
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 20:14
эх, полны еще закрома-то )))
-
vidima
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1614
- З нами з: 14.04.09
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 107 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 20:16
доллар никому не нужен !! это зеленая бумажка !!! Нато-нет !! долой Госдеп !!!
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 20:53
Кому доллар не нужен - можете отдать его Изе. (Приму с благодарностью в неограниченном количестве. Самовывоз. Работаем по всей Украине).
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 20:57
Изя Гуд написав:Кому доллар не нужен - можете отдать его Изе. (Приму с благодарностью в неограниченном количестве. Самовывоз. Работаем по всей Украине).
а ты Православный ???
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 21:01
tyreinua написав: Изя Гуд написав:Кому доллар не нужен - можете отдать его Изе. (Приму с благодарностью в неограниченном количестве. Самовывоз. Работаем по всей Украине).
а ты Православный ???
Завтра поп выпишет корочку, нужно только принести фотографию, буду числиться православным (скан предоставляю). Унуноктий изготовляет посвiдчення, попрошу его сделать мне корочку православного. Поп потом поставит мокрую печать (за небольшое пожертвование) - и приёмщик-заготовитель долларов у населения (ваш покорный слуга) готов к работе. 
Востаннє редагувалось Изя Гуд в Сер 07 сер, 2013 21:06, всього редагувалось 1 раз.
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 21:06
Изя Гуд написав: tyreinua написав: Изя Гуд написав:Кому доллар не нужен - можете отдать его Изе. (Приму с благодарностью в неограниченном количестве. Самовывоз. Работаем по всей Украине).
а ты Православный ???
Завтра поп выпишет корочку, нужно только принести фотографию, буду числиться православным (скан предоставляю).
а зачем православному доллар, а ?? 
-
tyreinua
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 4872
- З нами з: 17.02.09
- Подякував: 40 раз.
- Подякували: 278 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 сер, 2013 21:09
Буду с ним в карманах славить право.
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
950 |
|
|
|
1 |
2219 |
П'ят 29 тра, 2026 07:03 Ой+
|
|
|
2 |
1388 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|