|
Обов'язкові техогляди автомобілів повернуться - після набутт |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 14 сер, 2013 16:12
Пропонуємо до обговорення: Така норма міститься в доповненнях до договору, проект якого оприлюднений на сайті уряду
Дивися повний текст Обов'язкові техогляди автомобілів повернуться - після набуття чинності угоди про асоціацію з ЄС.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101007
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 14 сер, 2013 16:12
:(( Недолго музыка играла... С другой стороны гайцы худеть начали и жены им всё меньше и меньше рады (ибо не нуст им в клювиках), простаивают "линии диагностики", куда ментовское начальство вкладывало "кровные". Ведь "пожалеть" нужно болезных....
-
sb_sb
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 281
- З нами з: 16.07.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 91 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 14 сер, 2013 16:20
красавцы! могу поспорить, что дорожный сбор входящий в стоимость топлива никто не отменит! и цена на бензин будет только расти! 
-
ТупУм
-
- Критикан
-
- Повідомлень: 4214
- З нами з: 25.01.06
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 447 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 14 сер, 2013 16:48
а я Вам хочу сказать: народ будет уходить от всевозможных налогов\поборов(для оплаты тех же взяток\техосмотра) до тех пор, пока коррупция(особенно в ГАИ) не будет уменьшена хотя бы до уровня Европы. Любой здравомыслящий человек(в Украине) будет всеми силами работать в тени! ПОВТОРЮСЬ: КОРРУПЦИЯ и НЕПОСИЛЬНЫЕ налоги делают тень еще темнее.
-
offline
-
-
- Повідомлень: 140
- З нами з: 11.03.10
- Подякував: 225 раз.
- Подякували: 44 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 14 сер, 2013 18:42
ну и ур** если согласяться... техосмотр это полный бред... за пол часа машину никто не осмотрит нормально. машину убить можно за месяц, поэтому я не понимаю саму идею, кроме сбить денег, этого техосмотра
-
WKBAPKA
-
-
- Повідомлень: 518
- З нами з: 19.06.09
- Подякував: 19 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
679 |
|
|
|
4 |
1826 |
|
|
|
1 |
1466 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|