Обов'язкові техогляди автомобілів повернуться - після набутт

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 14 сер, 2013 16:12

Обов'язкові техогляди автомобілів повернуться - після набутт

Пропонуємо до обговорення:
Така норма міститься в доповненнях до договору, проект якого оприлюднений на сайті уряду

Дивися повний текст Обов'язкові техогляди автомобілів повернуться - після набуття чинності угоди про асоціацію з ЄС.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101007
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 сер, 2013 16:12

:(( Недолго музыка играла...
С другой стороны гайцы худеть начали и жены им всё меньше и меньше рады (ибо не нуст им в клювиках), простаивают "линии диагностики", куда ментовское начальство вкладывало "кровные". Ведь "пожалеть" нужно болезных....
sb_sb
 
Заблокований
Повідомлень: 281
З нами з: 16.07.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 сер, 2013 16:20

красавцы!
могу поспорить, что дорожный сбор входящий в стоимость топлива никто не отменит! :mrgreen:
и цена на бензин будет только расти! 8)
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 сер, 2013 16:48

а я Вам хочу сказать: народ будет уходить от всевозможных налогов\поборов(для оплаты тех же взяток\техосмотра) до тех пор, пока коррупция(особенно в ГАИ) не будет уменьшена хотя бы до уровня Европы. Любой здравомыслящий человек(в Украине) будет всеми силами работать в тени! ПОВТОРЮСЬ: КОРРУПЦИЯ и НЕПОСИЛЬНЫЕ налоги делают тень еще темнее.
offline
 
Повідомлень: 140
З нами з: 11.03.10
Подякував: 225 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 сер, 2013 18:42

ну и ур** если согласяться... техосмотр это полный бред... за пол часа машину никто не осмотрит нормально. машину убить можно за месяц, поэтому я не понимаю саму идею, кроме сбить денег, этого техосмотра
WKBAPKA
Аватар користувача
 
Повідомлень: 518
З нами з: 19.06.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 сер, 2013 18:44

  ТупУм написав:и цена на бензин будет только расти! 8)


как и ставки рефинансирования долгов в укравтодоре :lol:
unrokan_pff
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 679
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 09:37
Arsen212
4 1826
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 кві, 2026 11:39
hxbbgaf
1 1466
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама