|
Українські новобудови масово перейдуть на зелені технології |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 19 сер, 2013 19:45
Пропонуємо до обговорення: Українські новобудови масово стануть енергоефективними через 10 років
Дивися повний текст Українські новобудови масово перейдуть на зелені технології через 10 років.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101005
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 сер, 2013 19:45
автор только как-то все запутал, а не "подсветил вопрос")
-
KrugozoR
-
-
- Повідомлень: 265
- З нами з: 19.02.11
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 сер, 2013 20:06
Ну ясно, что внедрять иновации будут не в домах построенных в начале 60-х годов  Там будут продолжать бороться с жильцами квартир и подвалов проверенными дедовскими методами 
-
Феликс
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 19 сер, 2013 21:44
хочешь экологически чистое жилье - построй его себе сам.
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 22 сер, 2013 14:13
Kieva написав:хочешь экологически чистое жилье - построй его себе сам.
Для большинства населения это означает: хочешь экологически чистое жилье - выкопай себе землянку! Один из методов "мирного принуждения к лопате"! По типу: хочешь жрать - взял лопату и на огород! (ЭТО УЖЕ ГДЕ-ТО БЫЛО!?)
-
KrugozoR
-
-
- Повідомлень: 265
- З нами з: 19.02.11
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 13 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 22 сер, 2013 17:49
KrugozoR написав: Kieva написав:хочешь экологически чистое жилье - построй его себе сам.
Для большинства населения это означает: хочешь экологически чистое жилье - выкопай себе землянку! Один из методов "мирного принуждения к лопате"! По типу: хочешь жрать - взял лопату и на огород! (ЭТО УЖЕ ГДЕ-ТО БЫЛО!?)
лопата тут ни при чем. если строите жилье сами, то вы просто знаете о его качестве) ну хотя бы % на 80
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1169 |
|
|
|
2 |
916 |
|
|
|
1 |
1425 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|