МС може вийти із зони вільної торгівлі з Україною у разі під

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:48

МС може вийти із зони вільної торгівлі з Україною у разі під

Пропонуємо до обговорення:
Митний союз може вийти із зони вільної торгівлі з Україною у разі підписання Києвом асоціації з ЄС - Глазьєв

Дивися повний текст МС може вийти із зони вільної торгівлі з Україною у разі підписання Києвом асоціацію з ЄС - радник Путіна.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:48

Не ясно, зачем такая ЗСТ, если выходом из нее пугают. А мы, войдем, в НАТО, и разместим ПРО США под Харьковым. Разговор, не о чем.
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:49

НАТО - НЕТ !!! ЗА РУСЬ !! ПУТИН - НАШ ЦАРЬ !!!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:49

интересно, а реэкспорт товаров (кроме ресурсов) ТС в ЕС возможен? если да, то нужно будет предпринять меры, а то вся Германия на демпинговые ВАЗы пересядет
моська
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:51

tyreinua "ПУТИН - НАШ ЦАРЬ !!!!" Тогда (автоматом) и Жириновский-наш боярин...
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:52

Можно подумать, что Украине от этого только хуже будет ... . Надоело уже. Поведение России как поведение беременной и одинокой девушки "Что же делать? Что же дальше будет? Как склонить к замужеству. Аааааа. А мы ему вот так сделаем! И ещё вот так! Пусть и себе во вред, но проучим"
Роман Александрович
 
Повідомлень: 479
З нами з: 18.05.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:57

с таким списком исключений во фразе "ЗОНА СВОБОДНОЙ ТОРГОВЛИ" можно было сразу оставить только слово "ЗОНА" )
p_d_boiko
 
Повідомлень: 309
З нами з: 17.12.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 10:58

  laa1999 написав:Не ясно, зачем такая ЗСТ, если выходом из нее пугают. А мы, войдем, в НАТО, и разместим ПРО США под Харьковым. Разговор, не о чем.

Вы сначала с грамматикой и синтаксисом разберитесь, прежде чем пытаться в НАТО войти :mrgreen:
Дваждыдвашник
 
Повідомлень: 3100
З нами з: 06.08.10
Подякував: 890 раз.
Подякували: 833 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 11:13

p_d_boiko ЗОНА. СВОБОДНАЯ ЗОНА.
ЧТОБЫ БЕЗ ПАНТОВ ТУДА ВОЙТИ.
ЗОНА.СВОБОДНАЯ ЗОНА.
НАКАЛЮ Я ВИЗУ НА ГРУДИ. :-)
Востаннє редагувалось Роман Александрович в Сер 21 сер, 2013 11:26, всього редагувалось 1 раз.
Роман Александрович
 
Повідомлень: 479
З нами з: 18.05.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 21 сер, 2013 11:19

  tyreinua написав:НАТО - НЕТ !!! ЗА РУСЬ !! ПУТИН - НАШ ЦАРЬ !!!!

А наш троль кто?
totoshka01
 
Повідомлень: 279
З нами з: 27.09.11
Подякував: 8 раз.
Подякували: 65 раз.
 
Профіль
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1928
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 тра, 2026 10:57
Дюрі-бачі
1 711
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
1 687
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 06:37
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама