Лише кожен п'ятий українець вважає Росію братською країною -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 19:27

Лише кожен п'ятий українець вважає Росію братською країною -

Пропонуємо до обговорення:
Лише кожен п'ятий українець вважає Росію братською країною - опитування

Дивися повний текст Лише кожен п'ятий українець вважає Росію братською країною - опитування.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 19:27

Ужасающий результат на 22-м году независимости. 22% (если не 34%) населения страны - безмозглые отмороженные биороботы с загруженным в память кратким курсом ВКП(б) вместо сознания. Не удивительно, что страна голосует за Януковичей и двадцать лет топчется на месте. Это катастрофа, особенно на фоне ошеломляющего прогресса ближайших братьев-славян - поляков и чехов.
blackforest
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 724
З нами з: 02.07.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 19:34

  blackforest написав:Ужасающий результат на 22-м году независимости. 22% (если не 34%) населения страны - безмозглые отмороженные биороботы с загруженным в память кратким курсом ВКП(б) вместо сознания. Не удивительно что страна голосует за Януковичей и двадцать лет топчется на месте. Это катастрофа, особенно на фоне ошеломляющего прогресса ближайших братьев-славян - поляков и чехов.


Катастрофа и на фоне последних событий - расстрел украинских рыбаков распоясавшимися российскими пограничниками, выходками Урганта, Панина и прочим!
avt23
Аватар користувача
 
Повідомлень: 303
З нами з: 04.12.12
Подякував: 410 раз.
Подякували: 73 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 19:41

А 78% хотят лизать жирную ж*** америки.

Ужасающий результат на 22-м году независимости. 22% (если не 34%) населения страны - безмозглые отмороженные биороботы с загруженным в память кратким курсом ВКП(б) вместо сознания. Не удивительно, что страна голосует за Януковичей и двадцать лет топчется на месте. Это катастрофа, особенно на фоне ошеломляющего прогресса ближайших братьев-славян - поляков и чехов.


Страна голосует за Януковичей от безысходности. Потому, что голосовать за кроликов с тягнибоками и тюльками ещё большая катастрофа.
Востаннє редагувалось peppermail в Нед 08 вер, 2013 19:44, всього редагувалось 1 раз.
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 19:43

avt23
У меня ощущение, что даже если завтра наши города, не дай боже, будет бомбить российская авиация - эти зомби будут продолжать петь дифирамбы союзу с "братским русским народом". They Live *** :roll:
  peppermail написав:А 78% хотят лизать жирную ж*** америки.

Просцицие, а где в опросе хоть слово про Америку, кроме ваших влажных фантазий?
blackforest
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 724
З нами з: 02.07.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 20:37

а че удивлятся, если на всех каналах серут на Россию, даже на 24 канале показали д/ф Путин-диктатор, только для начала нужно было прочитать определение слова, диктатор, БАРАНЫ!!!!!
matua001
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 20:46

peppermail
Звідки таке шаблонне мислення? Чому росіяни і любителі Росії свято впевнені, що якщо не подобається Росія - то однозначно подобається Америка. Чому не вміщається в голову більше 2-ох варіантів?
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 21:05

  mju написав:peppermail
Звідки таке шаблонне мислення? Чому росіяни і любителі Росії свято впевнені, що якщо не подобається Росія - то однозначно подобається Америка. Чому не вміщається в голову більше 2-ох варіантів?


тому шо голова така, в ній стає занадто тісно, коли є вибір більше 2х.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1708
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 289 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 22:46

  mju написав:peppermail Звідки таке шаблонне мислення? Чому росіяни і любителі Росії свято впевнені, що якщо не подобається Росія - то однозначно подобається Америка. Чому не вміщається в голову більше 2-ох варіантів?

Якщо ти не дружиш з расією - ти вже її ворог. А дружба з расією - це коли лижуть жо. Інших варіантів вони не розглядають. А щось ніхто не подумав, що краще бути незалежним від усіх: расії, америки, гейропи, китаю... та інших. Просто бути тим, кого поважають, а не лохом, який будь що хоче до когось приєднатись.
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 08 вер, 2013 23:26

Народы братские. Как страны могут быть братские не очень понятно :)
dmitry_utkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 58
З нами з: 25.09.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1300
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 07:17
fox767676
5 2238
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 тра, 2026 18:08
vt313
1 736
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 кві, 2026 03:06
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама