У NASA українське повітря визнали одним з найгірших у світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2013 09:23

У NASA українське повітря визнали одним з найгірших у світі

Пропонуємо до обговорення:
Українське повітря визнали одним з найбільш убивчих

Дивися повний текст У NASA українське повітря визнали одним з найгірших у світі - воно щорічно вбиває 301 тис людей.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 100999
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2013 09:23

:D Дышать вредно. Не дышите!
Как-то сомневаюсь, что в пром. зонах Китая воздух чище. Вероятнее всего, из-за большей площади территории, процентное соотношение вредных веществ в воздухе оказалось меньше.
alaberdi
 
Повідомлень: 298
З нами з: 31.05.12
Подякував: 20 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2013 09:44

Это от того что укры пердят ядом потому что едят всякую хрень из помоек
dageron
 
Повідомлень: 7
З нами з: 20.08.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2013 09:47

  alaberdi написав::D Дышать вредно. Не дышите!
Как-то сомневаюсь, что в пром. зонах Китая воздух чище. Вероятнее всего, из-за большей площади территории, процентное соотношение вредных веществ в воздухе оказалось меньше.



чукча - не читатель, чукча - писатель? :mrgreen:
ostrovsd
 
Повідомлень: 3346
З нами з: 07.10.11
Подякував: 127 раз.
Подякували: 247 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2013 10:02

ну на востоке понятно - устаревшие и грязные производства. а вот в киеве основной яд и канцероген - это автомобильный выхлоп. качество и безопасность бензина не выдерживает никакой критики, плюс огромное количество старых развалюх на дорогах. знакомая девочка работает в лаборатории по контролю качества топлива. говорит, что онкология у заправщиков дикая. а ведь ситуацию можно было бы сильно улучшить стимулируя переход на газ.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 24 вер, 2013 21:16

  alaberdi написав::D Дышать вредно. Не дышите!
Как-то сомневаюсь, что в пром. зонах Китая воздух чище. Вероятнее всего, из-за большей площади территории, процентное соотношение вредных веществ в воздухе оказалось меньше.

Забыл прочитать? Сразу решил прокомментировать?
"Хуже ситуация только в Китае, Индии и Японии."
Avers
Аватар користувача
 
Повідомлень: 702
З нами з: 25.07.09
Подякував: 25 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 872
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 тра, 2026 08:09
19051967andrij
1 596
Переглянути останнє повідомлення
Чет 02 кві, 2026 03:06
moveton
2 601
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 16:36
sklarslav
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron