Медведчук: Третій рейх хотів від України того ж, що і ЄС зар

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 7891011 ... 15>
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 21:56

Re: Медведчук: Третій рейх хотів від України того ж, що і ЄС

  borisbn написав:Боюсь что по именно этому вопросу платить будут кровью, деньгами тут не поможешь уже ибо ситуация полностью вышла из под контроля ВВП.


во-во: тут уже аналитики типа А.Фурсова заговорили о грядущем
приходе опричнины, как при Иване Грозном
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 22:09

Почему Третий рейх пробежал Украину за пару месяцев, а отступал полтора года?
Sara_d
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 22:12

  Sara_d написав:Почему Третий рейх пробежал Украину за пару месяцев, а отступал полтора года?


Наверное немцы - хорошие солдаты. Быстро наступают и медленно отступают. По крайней мере так было 60 лет назад....
а какая теперь разница ?
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 22:23

Яку роль зіграв Медведчук у житті Василя Стуса

Чи вбивав адвокат Медведчук поета Стуса?
http://www.istpravda.com.ua/articles/2012/04/3/79214/

За даними джерела "Хроники...", Медведчук на суді визнав, що всі "злочини", нібито вчинені його підзахисним, "заслуговують на покарання". Але просив врахувати, що Стус, працюючи на виробництві, "виконував норму", а до того ж має низку хронічних захворювань. Такі аргументи, треба розуміти, мали пом'якшити жорстокість спущеного з Москви вироку.

За словами очевидців, у Стуса "вкрали" останнє слово. Спецпубліка, яка грала роль "масовки", покірно потягнулася до виходу. Василь гучно, як він це вмів, заволав: "Палачи! И вы не смоете всей вашей черной кровью поэта праведную кровь!"


У грудні 1979 року Медведчук захищав у суді у Василькові іншого члена УГГ. Це вже була четверта "посадка" поета Юрія Литвина – раніше він карався за "політику" у 1951-1955, 1955-1965 та у 1974-1977 рр. Литвина традиційно для кінця 70-х звинуватили не у злочині проти радянської держави, а у тому, що він, нібито, "будучи у нетверезому стані та порушуючи громадський порядок вчинив спротив працівникам міліції з використанням насильства".Знову дисидент бідного мєнта побив!
Литвин тоді отримав 3 роки позбавлення волі у колонії суворого режиму. З останнього слова, виголошеного 17 грудня 1979 року:
Пасивність мого адвоката Медведчука в захисті обумовлена не його професійним профанством, а тими вказівками, які він одержав згори, і підлеглістю: він не сміє розкривати механізму вчиненої проти мене провокації.
rkn
 
Повідомлень: 202
З нами з: 12.08.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 22:24

Не зрозумів, де комент-підтримка путінського кума? Таке враження, що московським тролям урізали фінансування.
Runner
Аватар користувача
 
Повідомлень: 493
З нами з: 29.11.07
Подякував: 123 раз.
Подякували: 233 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 22:28

  Runner написав:Не зрозумів, де комент-підтримка путінського кума? Таке враження, що московським тролям урізали фінансування.



рабочий день кончился.
А за новый - не уплочено. завтра получат свои 20 гривен - и набегут :)
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 22:38

Ненавиджу помаранчевих лише за те, що не пересадили оцю всю 3,14здоту. Більш того своіми руками подарували владу...
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 23:06

Скоро у нас одна степь останется, после мудрых решений по развалу союза села уже пустые, медицины нет, образования нет, будущего нет, тк никто за него не борется и думать не хочет. Думаю прав медведчук.
Jura27
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 23:08

Так шо, скоро будем опять кайфовать как в 1990-е, только падение будет от гораздо более низкой базы , население будет сильно убывать, все как хотели на западе
Jura27
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 вер, 2013 23:13

Jura27

о, первый пошел.
мабилку пополнили ? :)
yarg
 
Повідомлень: 13899
З нами з: 06.01.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 3598 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 7891011 ... 15>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1334
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 2850
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2835
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron