|
У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:36
Пропонуємо до обговорення: Обвал американської валюти суттєво зменшить борги України, але національну економіку це не врятує
Дивися повний текст У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:36
На Украине есть такая поговорка "поки товстий схудне, худий вмре". Так что если доллар просядет, здесь я не знаю что будет, коллапс наверное
-
Dumas45
-
-
- Повідомлень: 50
- З нами з: 02.12.12
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:41
У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень.
Маячня..
Востаннє редагувалось Patrick в Сер 09 жов, 2013 13:41, всього редагувалось 1 раз.
-
Patrick
-
-
- Повідомлень: 1235
- З нами з: 18.09.13
- Подякував: 4166 раз.
- Подякували: 1712 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:41
А по аналогии значит- так.. Ежели дефолт в Укрии будет -то и гривна в США упадёт до четырёх долляров..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:44
Maleficarum написав:А по аналогии значит- так.. Ежели дефолт в Укрии будет -то и гривна в США упадёт до четырёх долляров..
Хлеб у эксперта отнимаете! Он сам должен был до такого додуматься!
-
Марлоу
-
-
- Повідомлень: 1461
- З нами з: 18.03.13
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 94 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:45
Страна охрименок, пора уезжать.
-
ibudda
-
-
- Повідомлень: 437
- З нами з: 23.09.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 47 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:47
ibudda написав:Страна охрименок, пора уезжать.
охрименок пора выганять..
-
Patrick
-
-
- Повідомлень: 1235
- З нами з: 18.09.13
- Подякував: 4166 раз.
- Подякували: 1712 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:48
Марлоу написав: Maleficarum написав:А по аналогии значит- так.. Ежели дефолт в Укрии будет -то и гривна в США упадёт до четырёх долляров..
Хлеб у эксперта отнимаете! Он сам должен был до такого додуматься!
Какой "хлеб"? Он же "ылита".. А значит жрёт одни пирожные..
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 09 жов, 2013 13:52
У разi дефолта США, гривна упадёт до 16-ти. (Т.к. некому будет покупать украинские облигации и в Украине не станет валюты, последует дефолт Украины. ) (т.к. не будут получены деньги от американских облигаций, и соответственно на эти деньги не будут куплены украинские облигации. Погашение Украиной прежних облигаций - будет, а размещение Украиной новых облигаций - не будет.  Ферштейн?
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
375 |
|
|
|
2 |
606 |
|
|
|
1 |
1867 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|