У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:36

У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень

Пропонуємо до обговорення:
Обвал американської валюти суттєво зменшить борги України, але національну економіку це не врятує

Дивися повний текст У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:36

На Украине есть такая поговорка "поки товстий схудне, худий вмре".
Так что если доллар просядет, здесь я не знаю что будет, коллапс наверное
Dumas45
 
Повідомлень: 50
З нами з: 02.12.12
Подякував: 7 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:41

У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень.
Маячня..
Востаннє редагувалось Patrick в Сер 09 жов, 2013 13:41, всього редагувалось 1 раз.
Patrick
 
Повідомлень: 1235
З нами з: 18.09.13
Подякував: 4166 раз.
Подякували: 1712 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:41

Re: У разі дефолту США долар в Україні впаде до 4 гривень

А по аналогии значит- так.. Ежели дефолт в Укрии будет -то и гривна в США упадёт до четырёх долляров..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:44

  Maleficarum написав:А по аналогии значит- так.. Ежели дефолт в Укрии будет -то и гривна в США упадёт до четырёх долляров..


Хлеб у эксперта отнимаете! Он сам должен был до такого додуматься!
Марлоу
 
Повідомлень: 1461
З нами з: 18.03.13
Подякував: 9 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:45

Страна охрименок, пора уезжать.
ibudda
 
Повідомлень: 437
З нами з: 23.09.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 47 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:47

  ibudda написав:Страна охрименок, пора уезжать.

охрименок пора выганять..
Patrick
 
Повідомлень: 1235
З нами з: 18.09.13
Подякував: 4166 раз.
Подякували: 1712 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:48

  Марлоу написав:
  Maleficarum написав:А по аналогии значит- так.. Ежели дефолт в Укрии будет -то и гривна в США упадёт до четырёх долляров..


Хлеб у эксперта отнимаете! Он сам должен был до такого додуматься!
Какой "хлеб"? Он же "ылита".. А значит жрёт одни пирожные..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:52

А кто-то ведь поведется и продаст свои кровные 100 долларов... а потом будет локти кусать. И таких в стране тысячи, сотни тысяч. Информационный влив "стабильности" в разруху. :mrgreen:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 09 жов, 2013 13:52

У разi дефолта США, гривна упадёт до 16-ти. :lol:
(Т.к. некому будет покупать украинские облигации и в Украине не станет валюты, последует дефолт Украины. ) (т.к. не будут получены деньги от американских облигаций, и соответственно на эти деньги не будут куплены украинские облигации.

Погашение Украиной прежних облигаций - будет, а размещение Украиной новых облигаций - не будет. :)
Ферштейн?
Изя Гуд
 
 
 
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 364
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
2 605
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
1 1849
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама