Владі порадили не думати про примусове переведення депозитів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 13:43

Владі порадили не думати про примусове переведення депозитів

Пропонуємо до обговорення:
Це однозначно призвело б до колапсу банків, повної втрати довіри не тільки до них, але й до влади як такої

Дивися повний текст Владі порадили не думати про примусове переведення депозитів в гривню - в Аргентині після цього довелося виводити на вулиці танки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 13:43

Да, просто заморозят и все. Мы - не Аргентина...
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23476
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:18

Какие танки?
ПР кинет пару лозунгов, типа "Родина в опасности", "да здравствует антифашизм", организует сотни митингов, и все свалит на папэрэдныкив, Россию, ЕС, США, плохую погоду. С Донбаса подтянет пару ж/д составов гопников и народ с радостью расстанется со своими валютными депозитами :mrgreen:
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:25

Владі порадили не думати про примусове переведення депозитів

А что, они уже собирались это сделать?? Есть у кого инфа из узких кругов??
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:36

  Lawyer написав:А что, они уже собирались это сделать?? Есть у кого инфа из узких кругов??

масса новостей и статей была на финансах последние недели на эту тему))
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:42

кинут как пить дать
volahub
 
Повідомлень: 159
З нами з: 11.10.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 15:10

Я вас умоляю, ну какие танки, кто выйдет на улицу?
НБУ - действуй, посмеемся вместе (я свои баксы заберу из банка и сосите х...). Я вообще не знаю такой ситуации, по которой украинец вышел бы на улицу, это наш менталитет - терпеть.
nitrolog
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 17:55

Власти и не думали переводить валютные депозиты в гривну. Вклады людей являются их частной собственностью. Мы не в СССР живём и не в Белорусии, чтоб за нами из-за долларов гонялись и отбирали их.
tursenkovlad
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 17:57

Re: Владі порадили не думати про примусове переведення депоз

  tursenkovlad написав:Мы не в СССР живём
А чего ж тогда президент обязательно- коммунист?
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 жов, 2013 20:12

tursenkovlad - похоже дело труба на форуме лазутчик из НБУ, который пытается усыпить бдительность украинского быдла, вклады БУДУТ ЗАБИРАТЬ ! Нужно рвать $ депо ! ПР - покращення всегда и везде...
maximum1
 
Повідомлень: 73
З нами з: 07.11.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 347
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 637
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1560
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама