|
Владі порадили не думати про примусове переведення депозитів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 11 жов, 2013 13:43
Пропонуємо до обговорення: Це однозначно призвело б до колапсу банків, повної втрати довіри не тільки до них, але й до влади як такої
Дивися повний текст Владі порадили не думати про примусове переведення депозитів в гривню - в Аргентині після цього довелося виводити на вулиці танки.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 13:43
Да, просто заморозят и все. Мы - не Аргентина...
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23476
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:18
Какие танки? ПР кинет пару лозунгов, типа "Родина в опасности", "да здравствует антифашизм", организует сотни митингов, и все свалит на папэрэдныкив, Россию, ЕС, США, плохую погоду. С Донбаса подтянет пару ж/д составов гопников и народ с радостью расстанется со своими валютными депозитами 
-
Йанык
-
1
-
- Повідомлень: 4748
- З нами з: 15.06.11
- Подякував: 750 раз.
- Подякували: 2641 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:25
А что, они уже собирались это сделать?? Есть у кого инфа из узких кругов??
-
Lawyer
-
-
- Повідомлень: 1002
- З нами з: 29.07.13
- Подякував: 479 раз.
- Подякували: 273 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:36
Lawyer написав:А что, они уже собирались это сделать?? Есть у кого инфа из узких кругов??
масса новостей и статей была на финансах последние недели на эту тему))
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 14:42
кинут как пить дать
-
volahub
-
-
- Повідомлень: 159
- З нами з: 11.10.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 12 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 15:10
Я вас умоляю, ну какие танки, кто выйдет на улицу? НБУ - действуй, посмеемся вместе (я свои баксы заберу из банка и сосите х...). Я вообще не знаю такой ситуации, по которой украинец вышел бы на улицу, это наш менталитет - терпеть.
-
nitrolog
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 17:55
Власти и не думали переводить валютные депозиты в гривну. Вклады людей являются их частной собственностью. Мы не в СССР живём и не в Белорусии, чтоб за нами из-за долларов гонялись и отбирали их.
-
tursenkovlad
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 17:57
tursenkovlad написав:Мы не в СССР живём
А чего ж тогда президент обязательно- коммунист?
-
Maleficarum
-
-
- Повідомлень: 20297
- З нами з: 08.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 2588 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 жов, 2013 20:12
tursenkovlad - похоже дело труба на форуме лазутчик из НБУ, который пытается усыпить бдительность украинского быдла, вклады БУДУТ ЗАБИРАТЬ ! Нужно рвать $ депо ! ПР - покращення всегда и везде...
-
maximum1
-
-
- Повідомлень: 73
- З нами з: 07.11.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
357 |
|
|
|
1 |
641 |
|
|
|
1 |
1576 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|