Сергій_М написав:Помиляєтесь.
Жиріновський - то не цікаво
А економіку треба знати, а не читати пропагандистські брошурки.
У нинішньому світі вказані Вами автономні (закриті) системи можуть існувати лише у примітивних племен, котрі загубилися десь у нетрях джунглів амазонки. Якщо Вам така перспектива до душі - то Ваше право туди прагнути. Але не треба тягнути у це пекло Україну.
Я справді чув це від жериновського по тв по айсітіві здається, кілька місяців тому.
Так чи інакше світ рано чи пізно закриється і деградує (згідно з якоюсь теорією)
