Втрата України - геостратегічна поразка для Путіна

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2013 08:44

Втрата України - геостратегічна поразка для Путіна

Пропонуємо до обговорення:
Позиція Києва наочно показує проблему Росії, яка набуває при Путіні все більш авторитарні риси

Дивися повний текст Втрата України - геостратегічна поразка для Путіна.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101007
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2013 08:44

Ничего нового не сказали. Но все верно. Цель россии - вернуть полный контроль и сырьевой придаток в виде украины.
gagaro_a
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2013 12:09

  gagaro_a написав:Ничего нового не сказали. Но все верно. Цель россии - вернуть полный контроль и сырьевой придаток в виде украины.

Цель понятна,но средства достижения... Как-то не похоже на представителей Конторы Глубокого Бурения... Лоханулись медвепуты,короче.
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2013 15:29

Re: Втрата України - геостратегічна поразка для Путіна

"властолюбивой державы, навязывающей свою волю другим государствам"

"готова выполнить все условия ЕС"
разве эта фраза не констатирует факт навязывания воли ЕС?

автор сказал то, что хотел сказать, а на факты ему... просто ядовитый жук какой-то
vena39
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2013 17:50

  vena39 написав:"властолюбивой державы, навязывающей свою волю другим государствам" "готова выполнить все условия ЕС" разве эта фраза не констатирует факт навязывания воли ЕС? автор сказал то, что хотел сказать, а на факты ему... просто ядовитый жук какой-то

100%! Дуже модно шукати винуватця в своїх проблемах, а ключі від проблем в собі шукати мало хто вміє. Жодного економічно ґрунтовного аналізу щодо недоліків і переваг асоціації з ЄС немає, лише скиглення про "страшних кацапів" які "пакостять" на кожному кроці і в думках. Забули українці головні причини страждань на протязі довгих років під різними окупантами, не знають істинної історії національного спротиву і причин поразок національних визвольних рухів ... Все в ярмо лізуть ... УПА давало відповідь полякам, та Тягнибок прикриваючись світлою пам'яттю загиблих зрадив Україну і лиже зад Європі ...
vladimir_id
Аватар користувача
 
Повідомлень: 349
З нами з: 27.09.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 23 жов, 2013 17:54

Є ще на Західній Україні ті хто пам'ятає правду про європейців (наприклад поляків), є ще ті хто пам'ятає про операцію Вісла і про вбитих і загиблих. Маю надію почути "Слава Україні!" - від патріотів нашої держави.
vladimir_id
Аватар користувача
 
Повідомлень: 349
З нами з: 27.09.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 724
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 1151
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
1 1249
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама