ГПУ вимагає від університету Шевченка списки протестуючих ст

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 04:46

ГПУ вимагає від університету Шевченка списки протестуючих ст

Пропонуємо до обговорення:
ГПУ вимагає від університету Шевченка списки протестуючих студентів і викладачів

Дивися повний текст ГПУ вимагає від університету Шевченка списки протестуючих студентів і викладачів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 100999
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 04:46

1. Янукович- почесный прохвесссоррр.
2. Азиров - вичный геолог.
3. Гарбузов- из-за хвамилии.
4. Вси ПРохвосты- бо обосралысь.....
jorjuk
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 07:01

Россия 1905-й год = Украина 2013-й год
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 07:09

Украиной правят только жидо-масоны,яныки,визировы,шпонки,юдословские,германские,табакины,олийникман,ни одного украинца,горе УКРАИНЕ
nsemenist
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 07:11

  nsemenist написав:горе УКРАИНЕ

Героям горе?
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 09:26

  Карбофос написав: Героям горе?

Не знаю смешно или нет... но в стране,где проживают десятые доли процента от народонаселения люди определенной национальности,имеют десятки процентов в высших эшелонах власти.
Это факт.Опасный. Явно эти умники не читали Солженицына "200 лет вместе"
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 09:31

Re: ГПУ вимагає від університету Шевченка списки протестуючи

  alex10 написав:Это факт.Опасный.
Государство в государстве называется. Свои школы, садики...
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 09:42

Без евреев была бы вообще полная деградация. Африка!
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 09:48

  Изя Гуд написав:Без евреев была бы вообще полная деградация. Африка!

А с четким делением по национальностям, у нас будет Бирюлево.
Карбофос
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 910
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 878
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 1406
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама