Українці зараз знімають гроші з банківських рахунків - і одр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:09

Українці зараз знімають гроші з банківських рахунків - і одр

Пропонуємо до обговорення:
Про таку цікаву практику розповів голова правління «Райффайзен Банк Аваль»

Дивися повний текст Українці зараз знімають гроші з банківських рахунків - і одразу несуть їх назад.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 100999
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:09

Вот юмористы...)))) люди снимают, теряют %, кладут, снимают и т.д. ))) что за басни, за кого они народ держат?
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:12

22 ноября Нацбанк направил 17-му по размерам активов "ОТП Банку" электронное письмо №28-212\14118, в котором уведомил его о введении санкций. Банку в частности запретили покупать валюту на межбанке для подкрепления кассы сроком на один месяц.
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:12

Если снимают то вряд-ли возвращают :D
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:18

логика следующая - звонишь в банк и говоришь, что хочешь досрочно снять депозит. Приглашаю в банк и говорят - проблем нет, но согласно договора - 3-5 с момента подачи заявки. Если клиент видит, что данная ситуация банк не напрягает, он успокаивается и говорит - все ок, я поспешил с решением, заявление аннулируем. Если же заверение банковского служащего его не успокоило (но особого желания снимать депозит тоже нет), человек возвращается домой, перезванивает в банк через 1-2 дня и спрашивает, как обстоят дела с депозитом. Если в ответ слышит - уважаемый, все ок, деньги заказаны, приходите завтра - клиент отвечает, нет спасибо, я передумал, все ок, депозит остается в вашем банке.
vuvichamp
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:23

  vuvichamp написав:логика следующая - звонишь в банк и говоришь, что хочешь досрочно снять депозит. Приглашаю в банк и говорят - проблем нет, но согласно договора - 3-5 с момента подачи заявки. Если клиент видит, что данная ситуация банк не напрягает, он успокаивается и говорит - все ок, я поспешил с решением, заявление аннулируем. Если же заверение банковского служащего его не успокоило (но особого желания снимать депозит тоже нет), человек возвращается домой, перезванивает в банк через 1-2 дня и спрашивает, как обстоят дела с депозитом. Если в ответ слышит - уважаемый, все ок, деньги заказаны, приходите завтра - клиент отвечает, нет спасибо, я передумал, все ок, депозит остается в вашем банке.

Вы наверно хорошо в карты играете! Это называется блейфовать :mrgreen: Короче в Вашем случае клиент так и не видел денег :) ---потому что их просто нет :mrgreen:
Pensioner
 
Заблокований
Повідомлень: 1000
З нами з: 27.12.12
Подякував: 26 раз.
Подякували: 196 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:27

  Pensioner написав:
  vuvichamp написав:логика следующая - звонишь в банк и говоришь, что хочешь досрочно снять депозит. Приглашаю в банк и говорят - проблем нет, но согласно договора - 3-5 с момента подачи заявки. Если клиент видит, что данная ситуация банк не напрягает, он успокаивается и говорит - все ок, я поспешил с решением, заявление аннулируем. Если же заверение банковского служащего его не успокоило (но особого желания снимать депозит тоже нет), человек возвращается домой, перезванивает в банк через 1-2 дня и спрашивает, как обстоят дела с депозитом. Если в ответ слышит - уважаемый, все ок, деньги заказаны, приходите завтра - клиент отвечает, нет спасибо, я передумал, все ок, депозит остается в вашем банке.

Вы наверно хорошо в карты играете! Это называется блейфовать :mrgreen: Короче в Вашем случае клиент так и не видел денег :) ---потому что их просто нет :mrgreen:
Та неа.. До карточных игр власти далеко.. В тех играх думать надо ж.. А то так- напёрстки.. "Ловкость рук"
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:30

В моєму банку було не потрібно замовляти суму до 5000 баксів. Депо закінчився, а забрати я його зможу лише в п"ятницю. Тобто гроші ніби-то є, але "подушки" в касі точно немає, навіть в день закінчення депо, коли його можуть прийти й забрати.
midnight
Аватар користувача
 
Повідомлень: 175
З нами з: 24.03.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:36

Це мені нагадало РЕАЛЬНУ історію мого співробітника. Поклав гроші в МММ - 7000 грн. Через деякий час зняв 11000. Прикольно, працює!!! Заніс знову 11000, продав авто (Авео) за 1 день!! і за 5600 доларів - заніс в МММ (там ще акція була, 40% нараховували зразу при внесенні). Через два місяці зняв порядка 12000 доларів. КРУТО!!! Зняв для того, щоб знову скористатися акцією +40% в день внесення (за умови, якщо забереш не раніше, ніж через місяць). Вийшов з ЖИВИМИ 12000 доларів, перейшов через дорогу в інший банк і поклав усю суму в МММ.

Це був травень 2012 року. Через тиждень МММ2011 наказав довго жити, натомість, народився новий - МММ2012 - для нових лохів. :mrgreen:
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 гру, 2013 12:37

100% сахарный сироп на уши вкладчиков ,положение не важное раз такой бред выходит на ружу
web-idea
Аватар користувача
 
Повідомлень: 289
З нами з: 24.06.11
Подякував: 8 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 140
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2026 23:16
moveton
6 4110
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 15:01
kiril1
1 579
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 18:09
deanproffitt777
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама