|
Азаров: протести в Україні - "абсолютно нормальне явище" |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 05 гру, 2013 12:45
Пропонуємо до обговорення: Крім цього він сказав, що протести "знаходять розуміння" у влади
Дивися повний текст Азаров: протести в Україні - "абсолютно нормальне явище".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101005
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 гру, 2013 13:20
Да. это традиции украинского народа, осенью после уборки урожая и прочих дел выражать эмоции и желания путем сбора на Майдане, а дальше -насколько в этом году хватит фантазии и денег у политиков которые типа ни при чем. Особо нравится креативная идея спать в палатках и на полах общественных зданий покотом. В этом году добавилась идея с трупами, но всегда присутствует идея что вмешивается в наши дела РФ, хотя на митингах активно видим политиков Европейских (может это русские "титушки"?), наверное тоже надоело за компами играть в он-лайн игры, хочется всем адреналина...
-
vova-khokhlov
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 09:50
сам явление
-
oni12
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1164 |
|
|
|
1 |
923 |
|
|
|
1 |
796 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|