|
Привіт з Харкова: Добкін почав збирати гроші на новий пам'ят |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 03 січ, 2014 17:33
Із-за таких як Кернес і Добкін Україна топчеться на місці. Що для українців зле, то для них добре. Зате хабат і кремль цими виродками дуже задоволені.Було краще якби частина євреїв, для яких так не подобається все українське ,рванули зі своїми шмотками в країну обетовану,поставили там памятник Леніну в центре Тель-Авіва,Ієрусалима і обовязково біля паматників засновників Ізраїлю Жаботинського і Герцеля. Та й, як видно, у цієї парочки енергії хватило б з автоматами боротися проти арабів. Оце і був би їхній вклад в єврейську справу. Прийде час і ми виженемо цих у*** з Ураїни. Як же їм подобається стравлювати українців з росіянами, так і хочеться сказати:Годі, успокойтесь шулера!!!Жалко харковчан!!!
-
degtyarenko_i
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 17 січ, 2014 12:47
Михаил собирает пожертвования на осквернение города Архангела Михаила образом человека, которого возвели в статус идола и похоронили в мавзолее без его разрешения и против его предсмертной воли! ПОЗДРАВЛЯЮ,МИХАИЛ! ОТНЫНЕ ТЫ ПОЛИТИЧЕСКИЙ ТРУП!
-
pantelejimon
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 05 лют, 2014 00:23
Миша. а почему "ВАШЕМУ !!!"должен ставить памятник Украинский народ ,а не народ земли обетованной ?
-
lilyakov2012
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 12 лют, 2014 11:33
мне интересно , а почему коммунисты не хотят востановить памятнику царю, ведь их снесли после революции
-
ura-177
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 12 лют, 2014 12:41
В принципе Ленин бил дворянином и по теперишним понятиям вел себя неразумно. Дворяне пользовались большими льготами и преимуществами в обществе. Если сравнивать__это депутаты Верховной Рады сейчас такие имеют. Он добровольно от них отказался, занявшись революционной деятельностью. А главный тезис__заводы рабочим, земля крестьянам лровозглашонный Большевиками,становится снова актуальным. Поскольку СМИ находятся в руках олигархов, они естественно хают всё то, что может нести их награбленному состоянию угрозу. По большому счету Ленин__ это русский Чегеваре. Лично я коммунистом не бил, т. к. не во всем с ними соглашался. Но социальную направленность их программ приветствую.
-
goraa49
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 12.02.14
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 12 лют, 2014 12:46
-
Roman Tik
-
-
- Повідомлень: 195
- З нами з: 24.09.13
- Подякував: 36 раз.
- Подякували: 57 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 12 лют, 2014 12:48
goraa49 написав:это русский Чегеваре. Лично я коммунистом не бил, т. к. не во всем с ними соглашался
Так вам, батенька, в Северную Корею надо - там как раз коммунизм строится полным ходом!
-
Roman Tik
-
-
- Повідомлень: 195
- З нами з: 24.09.13
- Подякував: 36 раз.
- Подякували: 57 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
555 |
|
|
|
1 |
552 |
|
|
|
1 |
903 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|