Привіт з Харкова: Добкін почав збирати гроші на новий пам'ят

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 6>
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:25

Привіт з Харкова: Добкін почав збирати гроші на новий пам'ят

Пропонуємо до обговорення:
Добкін почав збирати гроші на новий пам'ятник Леніну в Києві

Дивися повний текст Привіт з Харкова: Добкін почав збирати гроші на новий пам'ятник Леніну в Києві.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:25

тупизм комуняцких кацапят удивляет гораздо больше =)
grabovsky0290
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34
З нами з: 04.07.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:26

Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:30

  Lawyer написав:Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...

Зачем Гитлеру, у нас что, своих героев не хватает. На памятник Сталину я бы сбросился, уже надоел весь этот бардак.
tiscov
 
Заблокований
Повідомлень: 1733
З нами з: 25.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:31

Миша, у тебя лицо скучное, тебе никто денег не даст! (с)
lxndr
 
Повідомлень: 179
З нами з: 25.06.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:35

  tiscov написав:
  Lawyer написав:Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...

Зачем Гитлеру, у нас что, своих героев не хватает. На памятник Сталину я бы сбросился, уже надоел весь этот бардак.


Так это "герои" из одной песочницы... Ваши предки небось не жили в Украине в 32-33 годы, раз вы на Сталина будете скидываться... иначе бы не писали ахинею..
Lawyer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 29.07.13
Подякував: 479 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:37

тут поступило более бюджетное и компромиссное предложение - облить Добкина водой, заморозить и поставить вместо Ленина :D
fadbmel
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:40

  fadbmel написав:тут поступило более бюджетное и компромиссное предложение - облить Добкина водой, заморозить и поставить вместо Ленина

в Харькове? ;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:41

  Lawyer написав:Если соберут нормально бабла, хватит еще на памятник Гитлеру неподалеку...


Миша знатный мошенник, а его друг Гепа (кстати Адольфович :mrgreen: ), знатный наперсточник.
Они деньги соберут и себе присвоят :D
А заодно и себе рейтинг среди бабулек поднимут. Так сказать, убивают двух зайцев. :D
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 09 гру, 2013 10:42

тут поступило более бюджетное и компромиссное предложение - облить Добкина водой, заморозить и поставить вместо Ленина, Я підтримую і перед заливанням вставити дрина с сраку, так буде стильніше виглядати
Експерт з Зимбабве
 
 
 
  #1234 ... 6>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 573
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 10:20
salvydas
1 560
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 чер, 2026 23:16
moveton
1 920
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 18:09
deanproffitt777
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron