|
Опозиція зірвала виїзне засідання Київради - депутати вилама |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 24 гру, 2013 10:25
Пропонуємо до обговорення: Опозиція зірвала виїзне засідання нелегітимної Київради
Дивися повний текст Опозиція зірвала виїзне засідання Київради - депутати виламали двері.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101005
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 10:25
Какие-то варвары. Двери ломают... Вычесть бы из их зарплаты 10-кратную стоимость...
-
Kren_
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 10:33
Kren_ написав:Какие-то варвары. Двери ломают... Вычесть бы из их зарплаты 10-кратную стоимость...
З/п нелегитимным депутатам и отсутствие выборов не беспокоят зато ремонтом дверей сильно озабочен
-
Anto_Sha
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 06.11.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 10:35
George_12 написав:Пора закрывать этих деятелей со Свободы и "Батькивщины"!!!
Дерибанить мешают - от злодеи!!! доколе!?
-
Anto_Sha
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 06.11.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 10:55
А ведь весего-то нужно выборы провести... Но ведь тогда можно и вообще в Киеве без депутатов остаться, да, ПРавильные ребята?.. Конституція УкраїниСтаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу. Стаття 7. В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування. Стаття 8. Конституція України має найвищу юридичну силу. ... Норми Конституції України є нормами прямої дії. И шо там у нас с местным самоуправлением в Киеве? И с мэрами ещё кучи областных центров, включая Одессу, Черновцы, Черкассы?  Двери, говорите, жалко? Ну, вибачте, "не до поросят свині, коли її ріжуть" 
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 11:09
А чего нелигитимного? А то до киевских местных властей мне далековато чтоб въехать в тему.
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 11:12
проясните пожалуйста почему они не легитимны?
-
zmina
-
-
- Повідомлень: 170
- З нами з: 09.11.10
- Подякував: 111 раз.
- Подякували: 20 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 11:34
Kren_ написав: George_12 написав:Пора закрывать этих деятелей со Свободы и "Батькивщины"!!!
Можно в Сибирь отправить, к Путину - долг в 15 млрд. отрабатывать! rokannon написав:просто заходящих с улицы поспать в здании Киевской администрации
хорошо, если только поспать в углу. А не то, что рифмуется с этим словом))) zmina написав:проясните пожалуйста почему они не легитимны?
Потому что - не кричат: "Слава героям - смерть ворогам!"
Т.е. по существу сказать нечего, да?
-
Contortum
-
-
- Повідомлень: 1156
- З нами з: 12.12.11
- Подякував: 882 раз.
- Подякували: 178 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 24 гру, 2013 11:45
rokannon написав: Градоначальника в Киеве нет (Лёню погнали), а срок действия местного совета истёк. Выборы не проводятся (должна назначать ВР, но большинство от ПР блокирует принятие решения). Т.е. местные органы власти в Киеве нынче отсутствуют как класс, вот и появляются всякие непонятные группы, от назначенных сверху до просто заходящих с улицы поспать в здании Киевской администрации
Вы укажите на не соответствие названия статьи содержанию, Должно звучать: "Депутаты пресекли деятельность мошенников, ассоциирующих свою деятельность с деятельностью Киевсовета" - Я правильно понял?
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1934 |
|
|
|
3 |
1313 |
|
|
|
6 |
1441 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|