"Регіонал" зрадів блокаді захоплених мітингувальниками будів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234 ... 7>
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 11:43

"Регіонал" зрадів блокаді захоплених мітингувальниками будів

Пропонуємо до обговорення:
"Регіонал" Царьов зрадів блокаді захоплених мітингувальниками будівель: Я особисто розвіз запити по відомствах

Дивися повний текст "Регіонал" зрадів блокаді захоплених мітингувальниками будівель: Я особисто розвіз запити по відомствах.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 11:43

Как он Путину ж..пу вылизывал.Что б взрослый человек так опустился...
Flex
 
Повідомлень: 884
З нами з: 17.08.11
Подякував: 64 раз.
Подякували: 329 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:00

  Flex написав:Как он Путину ж..пу вылизывал.Что б взрослый человек так опустился...

Уважаемый, людей по себе не судят! А чего не радоваться?? Начинает торжествовать справедливость… Кто за «этих» будет оплачивать счета? Киевляне?? С какого перепугу.. Они (жители Киева) должны платить за разруху, которую они не делали? У тех, кто стоит на центральной площади, нет никаких новаторский идей или лозунгов… Просто убрать существующее правительство…. Все…. И зачем они такие нужны…. Аморфное собрание!
George_12
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:01

Очередное убожество ПР.Слово "тупой рыг" скоро станет медицинским диагнозом.
Существо с куриными мозгами,которое в детстве редко били за "стукачество".
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:02

За все надо платить.или они собираются войти в Европу на шее трудового народа?
amelin_ig
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:03

КТО-ТО ПИШЕТ ЗАПРОСЫ, А КТО-ТО РАЗВОЗИТ
4933539
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:07

Тобто, зі слів царькова, кияни мають платити за Герегу? Яку на 7 років ніхто не обирав... І за Мазурчака, який залишив у березні тих самих киян ночувати на проспектах в машинах, бо дороги були завалені снігом...
Pan380
Аватар користувача
 
Повідомлень: 108
З нами з: 17.06.12
Подякував: 32 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:11

  alex-odessa написав:Очередное убожество ПР.Слово "тупой рыг" скоро станет медицинским диагнозом.
Существо с куриными мозгами,которое в детстве редко били за "стукачество".



Сейчас вообще ПР ассоциируется с обществом клинических олигофренов.
Такое впечатление, что они принимают в свои ряды только со справкой от психиатора.

Кто поумнее, уже потихоньку валит от туда. Остались "самые сливки".
prdoon1
 
Повідомлень: 234
З нами з: 19.07.12
Подякував: 82 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:13

  prdoon1 написав:
  alex-odessa написав:Очередное убожество ПР.Слово "тупой рыг" скоро станет медицинским диагнозом.
Существо с куриными мозгами,которое в детстве редко били за "стукачество".



Сейчас вообще ПР ассоциируется с обществом клинических олигофренов.
Такое впечатление, что они принимают в свои ряды только со справкой от психиатора.

Кто поумнее, уже потихоньку валит от туда. Остались "самые сливки".

В вашей палате олигофренов ассоциации что надо :)
uniorj25
 
Повідомлень: 320
З нами з: 08.02.12
Подякував: 52 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 03 січ, 2014 12:20

  uniorj25 написав:
  prdoon1 написав:
  alex-odessa написав:Очередное убожество ПР.Слово "тупой рыг" скоро станет медицинским диагнозом.
Существо с куриными мозгами,которое в детстве редко били за "стукачество".



Сейчас вообще ПР ассоциируется с обществом клинических олигофренов.
Такое впечатление, что они принимают в свои ряды только со справкой от психиатора.

Кто поумнее, уже потихоньку валит от туда. Остались "самые сливки".

В вашей палате олигофренов ассоциации что надо :)


Мелкий представитель палаты? :mrgreen:
prdoon1
 
Повідомлень: 234
З нами з: 19.07.12
Подякував: 82 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
 
  #1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 10892
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
19 12201
Переглянути останнє повідомлення
Суб 30 жов, 2021 15:52
safonovstanislav
2 1018
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 жов, 2021 01:59
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама