Вугілля більше не потрібне: сьогодні Кабмін збирається скасу
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Bestal_N написав:Основна маса газу йде на опалення в котельні. От тут якраз величезне поле для діяльності.
Там реальная экономия процентов 5-10. Зато получаем целый ворох экологических плюх. Начиная от угольной пыли при транспортировке, заканчивая недоочисткой продуктов горения. Не всякая котельная может получить добро на завоз угля и его складирование в жилых кварталах.
Bestal_N написав:2) З приводу Майдану. "Тупиковая вєтвь еволюции" - це діюча влада. А Майдан - це справді те явище, яке "витягнуло" імідж України після кидка Януковича у Вільнюсі.
я то все думал, что в мире больше всего ценится. Оказывается "имидж". Чего только ради имиджа уже Украина не делала. Профит то когда будет с "имиджу"?
Че там где имидж пощупать за то, что сдали ядерное оружие например. Ведь прецедентов таких не было, и что то мне подсказывает не будет в обозримом будущем. ГДЕ ПРОФИТ С ИМИДЖА? АУ?
Может "имидж ничто"? Может хватит верить в сказки. Давайте мне все ваше имущество, а я вас напечатаю в журнале, покажу по телеку как благодетеля. Вы потом пойдете по миру, за то будет у вас минута славы - ИМИДЖ!
Не треба мислити тільки категоріями ковбаси (профіту). Я Вас прекрасно розумію. Дивишся на таки ідіотів, як Цєцєтов (той, у якого "укралі кусоцек сцястья") і не можеш зрозуміти, як чуваку, який начебто був професором, не соромно на всю країну показувати свій "розум". Однак, коли згадуєш про ПРОФІТ - все стає на свої місця. Можна і гів...но на голову вилити і так ходити, питання лише в тому, який з того буде профіт. Так?
Говорячи про "імідж", я маю на увазі в першу чергу мій власний імідж. Завдяки Майдану мені не соромно буде на відпочинку за межами України діставати свій український паспорт. А імідж яника і банди вже ніякий Майдан не виправить.
А Вам начхати на Ваш імідж? Приємно усвідомлювати, що Ви "русскій" (не сумніваюсь у цьому)самі НЕ БАЖАЄТЕ ЇХАТИ НА ТІ КУРОРТИ, ДЕ БАГАТО "РУССКІХ" ?
Bestal_N написав:Основна маса газу йде на опалення в котельні. От тут якраз величезне поле для діяльності.
Там реальная экономия процентов 5-10. Зато получаем целый ворох экологических плюх. Начиная от угольной пыли при транспортировке, заканчивая недоочисткой продуктов горения. Не всякая котельная может получить добро на завоз угля и его складирование в жилых кварталах.
Я про вугілля на котельні не говорив. Я представляю сектор відновлюваної енергетики.
До чого тут економія? Куди шахтарів дівати? Що краще, купити за ту ж ціну продукт, добутий УКРАЇНСЬКИМ шахтарем, чи інший продукт у дяді з Кремля? Де любов яника до свого лохторату?
Bestal_N написав: Говорячи про "імідж", я маю на увазі в першу чергу мій власний імідж. Завдяки Майдану мені не соромно буде на відпочинку за межами України діставати свій український паспорт. А імідж яника і банди вже ніякий Майдан не виправить.
Приятно тут встретить человека, который хоть на вопросы иногда отвечает. Довольно четко и понятно. Майдан = свобода = достаешь паспорт за границей = уважение = ПРОФИТ!
Правильно понял?
Лично вы гордитесь майданом, ура. Давайте пополню список тех, кто тоже должен гордится тем, что у них был свой майдан:
Сербия (эпизод с трактором 1 к 1)
Киргизия (2 раза), Молдова, Грузия, Ливия, Сирия.
В Беларуси не получилось. И паспорт белорусский стыдно достать. Как покажешь - вероятно все вокруг шарахаются. И доллары из рук не берут. Ужас ужас.
Так что вы в достойной "уважаемой" компании. С чем вас и поздравляю.
Bestal_N написав:А Вам начхати на Ваш імідж?
При чем тут мой имидж? Речь шла о государстве Украина. Не?
Bestal_N написав:Приємно усвідомлювати, що Ви "русскій" (не сумніваюсь у цьому)самі НЕ БАЖАЄТЕ ЇХАТИ НА ТІ КУРОРТИ, ДЕ БАГАТО "РУССКІХ" ?
Ну тут и раскрылась вся ваша красота богатого внутреннего мира. Вся ваша культура. И изысканность подачи мысли. Прямо скажешь - уэропэйець.
Сам усвидомил нечто, сам от этого получил удовольствие. Как бы это состояние назвать, свидомит подойдет?
В России был в середине 2012 года. Но там аккуратно всех приняли "активистов", импортных козлов в нонграта сунули. А кто пздел на спецназ, послали в дупло. Вобщем, в России уже научились жить по еуропейски.