Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який позба

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 15:33

  Die Happy написав:
  alex10 написав: От слова "голубой", но не "в хорошем смысле этого слова"(с) , а в смысле цветов политических флагов-цветов.

Шо вам эти голубые покоя не дают? У меня в подъезде сегодня на.срали и выбили стекло тоже голубые?


Голубые освоили деньги на замок подъездной двери Вашего дома - вот хулиганье и чудит (про замок образно,как и Вы про стекло и фекалии)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 15:53

  Die Happy написав:
  alex10 написав: От слова "голубой", но не "в хорошем смысле этого слова"(с) , а в смысле цветов политических флагов-цветов.

Шо вам эти голубые покоя не дают? У меня в подъезде сегодня на.срали и выбили стекло тоже голубые?

Думаю это или нарики или антифашисты...хотя это одно и то же :shock:
Прохожий
 
Повідомлень: 14498
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 15:56

  Die Happy написав:
  alex10 написав: Голубые освоили деньги на замок подъездной двери Вашего дома - вот хулиганье и чудит (про замок образно,как и Вы про стекло и фекалии)

может у вас и образно, а у в подъезде г.овно настоящее. Так что басни про ворогив прекращайте.


Та не о злых ворогах речь, а о тупых клептоманах :wink:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 15:58

  Прохожий написав:
  Die Happy написав:
  alex10 написав: От слова "голубой", но не "в хорошем смысле этого слова"(с) , а в смысле цветов политических флагов-цветов.

Шо вам эти голубые покоя не дают? У меня в подъезде сегодня на.срали и выбили стекло тоже голубые?

Думаю это или нарики или антифашисты...хотя это одно и то же :shock:


Еще могут быть активисты движения "против гов.на на Майдане" :mrgreen:
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 15:59

Re: Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який п

  Die Happy написав:может у вас и образно, а у в подъезде г.овно настоящее. Так что басни про ворогив прекращайте.

Позвоните 1551, Голубченко примчится лично уберет и стекло вставит :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Прохожий
 
Повідомлень: 14498
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 16:29

Re: Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який п

Ничего, что:
Стаття 1. Сфера дії Податкового кодексу України
1.1. Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Тобишь на законы, не связанные с налогами и сборами данный кодекс не распространяется.
Alex Gorsh
 
Повідомлень: 1309
З нами з: 15.01.13
Подякував: 45 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 17:02

Alex Gorsh
Вы считаете ПРавильных посанов интересуют какие либо законы? :shock:
Они живут по принципу "друзьям-все; врагам-закон"
Прохожий
 
Повідомлень: 14498
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 18:27

  Alex Gorsh написав:Ничего, что:
Стаття 1. Сфера дії Податкового кодексу України
1.1. Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Тобишь на законы, не связанные с налогами и сборами данный кодекс не распространяется.



Более того :!:

Конституцiя України.
Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою.
то же самое в: ст.9 Закону «Про вибори Президента України», згідно з якими «президентом може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, володіє державною мовою і проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років».
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії.

Ну и как бы все. :?

Ни о каких видах на жительство там речи нет. Потому как логично, что теоретически любой человек может одновременно иметь вид на жительство в нескольких странах, но при этом постоянно жить в Украине. Единственный вариант точно доказать, что человек "не постоянно проживает" : это если гражданин Украины выехал из Украины и стал на консульский учет за границей. Если он не стоял на таком учете, то вполне легально каждый имеет право отсутствовать в Украине 180 дней в году и при этом будет считаться что он здесь постоянно проживает 8)
Таковы международные правила :D
Но Правильным посонам никакой закон не писан, они читают как в той поговорке: "смотришь в книгу - видишь фигу" :twisted:
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 18:34

и еще:
Податковий кодекс. :mrgreen:

підпункт 14.1.213 ст. 14 ПКУ
резидент... – це фізична особа, яка має місце проживання в Україні.

У разі якщо фізична особа має місце проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо така особа має місце постійного проживання в Україні. Якщо особа має місце постійного проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо має більш тісні особисті чи економічні зв'язки (центр життєвих інтересів) в Україні.

И еще там наверное специально :twisted: написано для дыбилов из ПР:

«У разі якщо державу, в якій фізична особа має центр життєвих інтересів, не можна визначити, або якщо фізична особа не має місця постійного проживання у жодній з держав, вона вважається резидентом, якщо перебуває в Україні не менше 183 днів (включаючи день приїзду та від'їзду) протягом періоду або періодів податкового року. Достатньою (але не виключною) умовою визначення місця знаходження центру життєвих інтересів фізичної особи є місце постійного проживання членів її сім'ї або її реєстрації як суб'єкта підприємницької діяльності»

Якщо неможливо визначити резидентський статус фізичної особи, використовуючи попередні положення цього підпункту, фізична особа вважається резидентом, якщо вона є громадянином України. Достатньою підставою для визначення особи резидентом є самостійне визначення нею основного місця проживання на території України у порядку, встановленому цим Кодексом, або її реєстрація як самозайнятої особи
Востаннє редагувалось EKO в Пон 13 січ, 2014 18:40, всього редагувалось 1 раз.
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 18:37

вот и кого берут в судьи? :shock:
За сало батьки купыли дытю ксиву, а то шо воно дурне як пробка, то ничого :twisted:
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1749
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 кві, 2026 13:32
Всюдиносапхайчик
1 2479
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 лют, 2026 01:28
salvydas
1 1678
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 11:56
smdtranz
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама