Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який позба

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:11

Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який позба

Пропонуємо до обговорення:
ВАСУ відмовив Віталію Кличку у відповідному позові до Верховної Ради і президента Віктора Януковича

Дивися повний текст Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який позбавляє його права балотуватися в президенти.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:11

Виталий, и тебя вылечат, с бандой надо все решать мирным и демократическим способом в рамках закона :D
civ
 
Повідомлень: 1589
З нами з: 29.02.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 145 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:14

Вызывает сомнение поспешность такого решения.
Как правило "пацанами" отработана практика - вынесения подобного решения за день до начала "президенской компании"
- И усё в шикАладе.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:21

Re: Кличко "загальмували": ВАСУ залишив у силі закон, який п

А может,оно и к лучшему... Найдут какого-нибудь Василия-единого кандидата, который победит в 1-м туре ( ибо трудно проиграть догнивающему овощу)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:33

  Die Happy написав:Спектр кандидатов умиляет..Олэжа Фротман, Веталя Этинзон, Сеня Гур, Петя Вальцман, Цыля Капительман..Как бы Янукович в первом туре не выиграл..тому що не жЫд...


Я ж і кажу: Василя Синєпупа треба! :D
Только бы спонсоры были не из голубятни.
"Только бы дожить до светлых дней,только бы дожить..."(с)
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:43

«Закон есть закон»
volahub
 
Повідомлень: 159
З нами з: 11.10.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:51

  volahub написав:«Закон есть закон»

Панове, а підскажіть будь ласка, на цей "Закон" має поширення "Закону, про виконання судових рішень"?

Для тех, кто не в теме:
Криминалом, на сегодня созданы все условия, в рамках правового поля Уркаины, для невыполнения любого судебного "Решения", или "Закона"

Жаль нет желающих заставить "их" топтаться по "своим граблям"
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Пон 13 січ, 2014 14:56, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 14:55

  alex10 написав:А может,оно и к лучшему... Найдут какого-нибудь Василия-единого кандидата, который победит в 1-м туре ( ибо трудно проиграть догнивающему овощу)


Він то "побєдіт", але напишуть "перемогу" якраз овочу. Процентів так з 40.
ricardo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 872
З нами з: 20.03.09
Подякував: 333 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 15:08

  Die Happy написав:
  alex10 написав: Я ж і кажу: Василя Синєпупа треба! Только бы спонсоры были не из голубятни. "Только бы дожить до светлых дней,только бы дожить..."(с)

голубятня-это о ком?

От слова "голубой", но не "в хорошем смысле этого слова"(с) :D , а в смысле цветов политических флагов-цветов.
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 13 січ, 2014 15:12

  Kudrjavuy написав:
  volahub написав:«Закон есть закон»

Панове, а підскажіть будь ласка, на цей "Закон" має поширення "Закону, про виконання судових рішень"?

Для тех, кто не в теме:
Криминалом, на сегодня созданы все условия, в рамках правового поля Уркаины, для невыполнения любого судебного "Решения", или "Закона"

Жаль нет желающих заставить "их" топтаться по "своим граблям"


Сами выбрали криминал, теперь жрите.
volahub
 
Повідомлень: 159
З нами з: 11.10.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1063
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 кві, 2026 13:32
Всюдиносапхайчик
1 2335
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 лют, 2026 01:28
salvydas
1 1569
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 11:56
smdtranz
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама