|
Янукович погодився прийняти лідерів опозиції - довгоочікуван |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 22 січ, 2014 13:33
Пропонуємо до обговорення: Янукович погодився прийняти лідерів опозиції - зустріч відбудеться о 13:45
Дивися повний текст Янукович погодився прийняти лідерів опозиції - довгоочікувана зустріч відбудеться о 13:45.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100999
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 13:33
Спасибо,отец родной. :mrgreen: Боюсь - поздно. Оппо уже не владеет ситуацией
Востаннє редагувалось alex10 в Сер 22 січ, 2014 13:33, всього редагувалось 1 раз.
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 13:33
конечно, после http://news.finance.ua/ru/~/1/2014/01/22/317355, чего уж там не принять...
-
DikAlex777
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 80
- З нами з: 23.09.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 13:37
Преступники любят сначала нагнуть, а потом приглашать на "доверительную" беседу.
Да из других сообщений ясно, что они считают, что "оппозиция не контролирует ситуацию", поэтому можно делать с протестующими людьми, что хочешь.
-
yuniverse
-
-
- Повідомлень: 330
- З нами з: 09.11.11
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 80 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 13:44
Никто не хочет отвечать , где лидеры оппозиции почему не на грушевского . Оппозиция ждет что сдадут нервы у милиции и пойдут жертвы . И тут появятся наши ангелы .
-
ivayuriy
-
-
- Повідомлень: 50
- З нами з: 29.02.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 13:53
ivayuriy написав:Никто не хочет отвечать , где лидеры оппозиции почему не на грушевского . Оппозиция ждет что сдадут нервы у милиции и пойдут жертвы . И тут появятся наши ангелы .
Они на переговорах с Януковичем, которые тот сам запросил. Новости читаете?
-
yuniverse
-
-
- Повідомлень: 330
- З нами з: 09.11.11
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 80 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 14:04
Это какие по счету переговоры ? по пойму, уже надо менять переговорщиков.
-
ssnet
-
1
-
- Повідомлень: 2145
- З нами з: 28.04.10
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 458 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 14:06
ivayuriy написав:Никто не хочет отвечать , где лидеры оппозиции почему не на грушевского .
Может быть потому, что это лидеры оппозиции, а не руководители восстания? Глупо считать что политики недовольные властью обязательно должны поддерживать восставших.
-
killers
-
-
- Повідомлень: 155
- З нами з: 11.11.08
- Подякував: 86 раз.
- Подякували: 29 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 14:09
ssnet написав:Это какие по счету переговоры ? по пойму, уже надо менять переговорщиков.
Меняй, кто ж тебе мешает?
-
killers
-
-
- Повідомлень: 155
- З нами з: 11.11.08
- Подякував: 86 раз.
- Подякували: 29 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 22 січ, 2014 14:13
Думаю,если бы по дороге в АП Виталик замочил втихаря Сеню одним ударом,и добазарился с Олежкой,шоб тот типа молчал,можно было бы реально в этом обвинить синяков и накалить ситуацию.
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1029 |
|
|
|
2 |
758 |
|
|
|
1 |
1279 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|