|
В Україні стрімко дорожчатиме пальне |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 24 гру, 2016 22:35
Пропонуємо до обговорення: Різкий стрибок цін на пальне в Україні є незворотнім при подальшій девальвації гривні. Про це заявив директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн.
Дивися повний текст В Україні стрімко дорожчатиме пальне.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 24 гру, 2016 22:35
Ну, бмв и мерседесы мало кушают, так что ничего страшного. Это к новости на пару часов ранее
-
mankovit48
-
-
- Повідомлень: 285
- З нами з: 11.01.14
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 42 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 25 гру, 2016 03:49
Гибриды, электро, и ГБО вот реальный способ борьбы с ценами на бензин. Скоро с такими ценами, как в той шутке квартала, про пару капель бензина на подарок будет.
-
anch
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 50
- З нами з: 03.03.09
- Подякував: 7 раз.
- Подякували: 2 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 25 гру, 2016 13:03
че за тупое вливание, как с солью, типа побежали все затариваться...
-
kentavr
-
-
- Повідомлень: 1392
- З нами з: 21.11.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 25 гру, 2016 13:12
kentavr написав:че за тупое вливание, как с солью, типа побежали все затариваться...
Почему это "вливание" читать умеем??? Повышается акциз на бенз на 41 бакс на тонне, соответственно 4 цента на литре = 1грн. + налог + опускание гривни - поэтому 1,5-3грн вполне реально подорожание.
-
swr
-
-
- Повідомлень: 1138
- З нами з: 22.06.10
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 250 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 25 гру, 2016 13:40
топливо будет дорожать, поэтому нужно закупаться на запас топливом у кормильцев Куюна WOG-а
-
alex lem
-
-
- Повідомлень: 3195
- З нами з: 25.12.08
- Подякував: 132 раз.
- Подякували: 368 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 25 гру, 2016 15:51
обещали же жизнь по новому
-
Lion+
-
-
- Повідомлень: 1876
- З нами з: 09.06.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 289 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 25 гру, 2016 18:30
alex lem написав:топливо будет дорожать, поэтому нужно закупаться на запас топливом у кормильцев Куюна WOG-а
кстати, заправился.... за две недели 100 литров влил, получил "лотерейный билетик" по акции.... дороговато для одного билетика, но это ж бизнес такой проще на днях заехать ГБО поднастроить и слезть с этой "капельницы"... так с моим везением газ сразу на гривну-полторы подскочит
-
Tamagoch
-
-
- Повідомлень: 3290
- З нами з: 03.02.13
- Подякував: 322 раз.
- Подякували: 350 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 25 гру, 2016 18:45
swr написав: kentavr написав:че за тупое вливание, как с солью, типа побежали все затариваться...
Почему это "вливание" читать умеем??? Повышается акциз на бенз на 41 бакс на тонне, соответственно 4 цента на литре = 1грн. + налог + опускание гривни - поэтому 1,5-3грн вполне реально подорожание.
Потому что это вливание. Читать умеем избирательно ? " С 1 апреля повышается акциз"
-
bolex
-
-
- Повідомлень: 6750
- З нами з: 27.02.09
- Подякував: 1902 раз.
- Подякували: 1509 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 25 гру, 2016 22:07
kentavr написав:че за тупое вливание, как с солью, типа побежали все затариваться...
зимний загон аленей уже давно объявлен официально открытым.
-
Xirss
-
-
- Повідомлень: 1218
- З нами з: 24.11.10
- Подякував: 72 раз.
- Подякували: 340 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
323 |
|
|
|
1 |
1770 |
|
|
|
1 |
1549 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|