На дороги можуть повернути «ДАІшні» засідки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 18:42

На дороги можуть повернути «ДАІшні» засідки

Пропонуємо до обговорення:
одіїв можуть почати штрафувати за перевищення швидкості перевіреним «дідівським» способом

Дивися повний текст На дороги можуть повернути «ДАІшні» засідки.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 21:08

Интересно ,а на каких дорогах в Украине можно превысить скорость? По ямам больше 50 км \час врядли поскачешь...
vadne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 552
З нами з: 02.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 21:13

ШО ОПЯТЬ?
И эти уже хорошо кушать хотят?
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 12 тра, 2017 22:19

Поки автоматики немає, треба щоби хоч якось то контролювалося; бо зараз кожен їде як йому хочеться ("скільки у спідометр влізе" і "де колесо проїде"), а смертність на дорогах, від часів "засідок і фенів", зросла вдвічі.
verano_porteno
 
Повідомлень: 269
З нами з: 23.04.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 09:37

  verano_porteno написав:смертність на дорогах, від часів "засідок і фенів", зросла вдвічі.

Пану це примарилося, чи є стат.данні?
kulikrom
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1571
З нами з: 14.09.11
Подякував: 31 раз.
Подякували: 96 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 09:41

  verano_porteno написав:Поки автоматики немає, треба щоби хоч якось то контролювалося; бо зараз кожен їде як йому хочеться ("скільки у спідометр влізе" і "де колесо проїде"), а смертність на дорогах, від часів "засідок і фенів", зросла вдвічі.

Смертність не від швидкості, а від якості доріг та організації дорожнього руху, а ще від якості вашого автомобіля.
Тому, пости ДАІ з їхніми засідками, це повернення до хабарів
Rainbow
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 13:08

Боюся показатись банальним, але щось мені підказує, що хоча-б намалювати, нарешті, розмітку призвело б до підвищення безпеки руху більше ніж усі фєни і камери з операторами.

А зробити нормальні дороги... та, це вже я фантазую...
krabbelig
Аватар користувача
 
Повідомлень: 31
З нами з: 10.04.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 15:57

Вообще-то мы прошли уже точку не возврата, и дорог у нас не будет уже никогда. Поэтому приучайтесь ездить по тому что есть, а засады гайские обходите пешком. Страна зазеркалья...
vadne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 552
З нами з: 02.03.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 13 тра, 2017 16:49

Re: На дороги можуть повернути «ДАІшні» засідки

если ВСЁ вернули назад на уровень времён чивокуни, то почему не вернуть геев на дорогах?
риторический вопрос, понимаю, но следует держать планку - возврат, так возврат.
swan forever
 
Повідомлень: 1175
З нами з: 27.05.15
Подякував: 171 раз.
Подякували: 169 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 16 тра, 2017 12:47

  verano_porteno написав:Поки автоматики немає, треба щоби хоч якось то контролювалося; бо зараз кожен їде як йому хочеться ("скільки у спідометр влізе" і "де колесо проїде"), а смертність на дорогах, від часів "засідок і фенів", зросла вдвічі.

Вы ошибаетесь, хотя бы потому, что не являетесь водителем. В Великобритании в одном из небольших городков из-за нарушения правил движения убрали все знаки и светофоры - результат, снижение числа ДТП на 90%. Так и у нас, хоть и можно ездить быстро, ездят не многие так и больше ездят аккуратно, с уважением других участников ДД.
Will
 
Повідомлень: 483
З нами з: 30.07.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 764
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 507
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
1 640
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 06:37
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама