|
Експерт назвав ідеальну зарплату для українців |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 29 тра, 2017 13:28
смеялся полчаса)))) "При цьому там досить висока зарплата. Робітнику готові платити 5 тисяч гривень", небось кабель продают за бугор по евроценам...
-
kentavr
-
-
- Повідомлень: 1392
- З нами з: 21.11.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 29 тра, 2017 13:33
abvertaras написав:це був єдиний вихід і єдиний шлях до справжньої незалежності.
що таке справжня незалежнiсть? до 2013 була несправжня?
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 43123
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1650 раз.
- Подякували: 2895 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
Додано: Пон 29 тра, 2017 13:39
ssnet
а чего она может сказать???? вы или я для нее очередной конкурент, а зачем конкуренты в бизнесе))
у уже поездил послушал, живут вполне пристойно, а на словах та вы че, та вы не вздумайте, не выживете...
-
kentavr
-
-
- Повідомлень: 1392
- З нами з: 21.11.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 29 тра, 2017 13:42
olgerd
не боясь, у директора, п**лы, зарплата на уровне 200-300к грн, он точно никуда не собирается
-
kentavr
-
-
- Повідомлень: 1392
- З нами з: 21.11.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 29 тра, 2017 13:59
flyman написав: abvertaras написав:це був єдиний вихід і єдиний шлях до справжньої незалежності.
що таке справжня незалежнiсть? до 2013 була несправжня?
ні, то був подарунок впавший просто так з небес через розвал срср. Більшості країни було і залишаєтся начхати на незалежність і через це, маємо шо маємо. Справжня незалежність тільки виборюється.
-
stravapol
-
-
- Повідомлень: 117
- З нами з: 07.09.15
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 29 тра, 2017 14:17
8889999 написав:Какой должен быть доход на Украине, чтобы я не поехал туда работать?
Без учета разницы в стоимости жизни - вопрос ни о чем.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37861
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8332 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Пон 29 тра, 2017 14:50
Faceless написав:Без учета разницы в стоимости жизни - вопрос ни о чем.
Впервые соглашусь с этим модератором :)
-
M-A-X
-
-
- Повідомлень: 2024
- З нами з: 08.10.15
- Подякував: 823 раз.
- Подякували: 168 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 тра, 2017 23:15
Чушь полная. 300$ должна минималка быть, а не нормальная зарплата! чудо эксперт забыл указать что 650$ это зп разнорабочего без квалификации
-
acidw1
-
-
- Повідомлень: 115
- З нами з: 14.09.15
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 32 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 20 сер, 2017 14:20
Я згодна з тим, що, якби українцям, на території України платили не меньше, ніж 300дол., як написано в статті, то вони не те що, меньше думали про виїзди за границю на заробітки, а взагалі ці виїзди- це були б майже поодинокими випадками. І українці мали б змогу буди щасливими і в своїй державі. Це я вам кажу, як імігрант з річним стажем у державі Польща, на сьогоднішній день.
-
hannaivaniczenko
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 20.08.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
580 |
|
|
|
1 |
486 |
|
|
|
1 |
1508 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|