Дохід "Сільпо" за перше півріччя впав у 37 разів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 01 сер, 2017 18:54

Дохід "Сільпо" за перше півріччя впав у 37 разів

Пропонуємо до обговорення:
ТОВ "Фоззі-Фуд", що входить в торгово-промислову групу Fozzy Group і розвиває в Україні мережу продуктових супермаркетів "Сільпо", в січні-червні 2017 року отримало 245,634 млн грн чистого прибутку проти 618,871 млн грн чистого збитку за аналогічний період 2016 року.

Дивися повний текст Дохід "Сільпо" за перше півріччя впав у 37 разів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101027
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 02 сер, 2017 10:19

захотят поднять цены и еще больше обвалят покупательскую способность, а с ней и свой доход.
с такими ценами народ не готов лишнее покупать! дали буде!
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2660
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1095 раз.
Подякували: 740 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 10 сер, 2017 22:20

Дорого слишком.причем на все.и неудобная системма накопления бонусов.очень неудобная.покупаю только хлеб в пекарне.и то потомучто свежий хлеб дешевле булочек и тд.а так слишком дорогой
lavidenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 81
З нами з: 12.05.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 сер, 2017 14:50

Согласен, ТОП100 еще кое-как выдерживают, а все остальное слишком дорого и система лояльности никакая.
a_antonoff
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14.08.17
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 15 сер, 2017 05:16

В Харькове уже начали закрывать филиалы. И правильно! Цены завышены, на кассирах экономят- вечные очереди из людей с мелочными покупками. Какой-то переучет на пол часа выдумали, в АТБ всё это за две минуты каким-то боком происходит. А тут важности нагнали, магазин закрывают, ходят внутри мнят из себя богов совдеповских перерывов на обед
Forum
Аватар користувача
 
Повідомлень: 388
З нами з: 30.11.16
Подякував: 4 раз.
Подякували: 81 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 371
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 20:59
moveton
1 1426
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 тра, 2026 17:28
aleksyakush1960
1 1647
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 27 лют, 2026 15:19
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама