|
Дохід "Сільпо" за перше півріччя впав у 37 разів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 01 сер, 2017 18:54
Пропонуємо до обговорення: ТОВ "Фоззі-Фуд", що входить в торгово-промислову групу Fozzy Group і розвиває в Україні мережу продуктових супермаркетів "Сільпо", в січні-червні 2017 року отримало 245,634 млн грн чистого прибутку проти 618,871 млн грн чистого збитку за аналогічний період 2016 року.
Дивися повний текст Дохід "Сільпо" за перше півріччя впав у 37 разів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101028
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 02 сер, 2017 10:19
захотят поднять цены и еще больше обвалят покупательскую способность, а с ней и свой доход. с такими ценами народ не готов лишнее покупать! дали буде!
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1096 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Чет 10 сер, 2017 22:20
Дорого слишком.причем на все.и неудобная системма накопления бонусов.очень неудобная.покупаю только хлеб в пекарне.и то потомучто свежий хлеб дешевле булочек и тд.а так слишком дорогой
-
lavidenko
-
-
- Повідомлень: 81
- З нами з: 12.05.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 14 сер, 2017 14:50
Согласен, ТОП100 еще кое-как выдерживают, а все остальное слишком дорого и система лояльности никакая.
-
a_antonoff
-
-
- Повідомлень: 2
- З нами з: 14.08.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 сер, 2017 05:16
В Харькове уже начали закрывать филиалы. И правильно! Цены завышены, на кассирах экономят- вечные очереди из людей с мелочными покупками. Какой-то переучет на пол часа выдумали, в АТБ всё это за две минуты каким-то боком происходит. А тут важности нагнали, магазин закрывают, ходят внутри мнят из себя богов совдеповских перерывов на обед
-
Forum
-
-
- Повідомлень: 388
- З нами з: 30.11.16
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 81 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
403 |
|
|
|
1 |
1443 |
|
|
|
1 |
1660 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|