Запровадження безвізового режиму подарувало українцям можливість доторкнутися до європейської культурної спадщини.
Дивися повний текст Олександр Павлович: оbliko morale. Як сприймають українських туристів за кордоном.
|
|
Олександр Павлович: оbliko morale. Як сприймають українськихПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Олександр Павлович: оbliko morale. Як сприймають українських туристів за кордоном. antonivs3
За кордоном спілкуємося тільки українською і не раз було, що навмисно(!!!саме так!!!) підходили люди, питали where are you from?, раділи, що з України, розпитували про ситуйовину. Україну перестали нарешті сприймати як масковсьу область, а сприймають як країну, народ якої щось та значить.)) Тому нам, відповідно, треба поводитись як людям, а не бидлу.))) Чи не так? На наступне питання шановних форумчан "чому підходили?" відповідаю: люди казали, що "we understаnd that you are speaking not russian, but can;t recognize your language". Або щось таке.... Усім успіхів за кордоном!
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||