ФОП і РРО

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<1 ... 1112131415 ... 21>
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:27

ФОП

flyman написав:якраз супермаркети зловживають прикриттям під ФОПи.
Ви в чеки дивитеся, хто продає?

Запретить супермаркетам работать через ФОПы - трудозатраты около 25 минут, 15 минут рассмотрение в комитете, 10 минут голосование в Раде.

В чём проблема ?
freeze
4

Подякував: 4340 раз.
Подякували: 7031 раз.

Профіль
22
3
5
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:30

freeze написав:

Запретить супермаркетам работать через ФОПы - трудозатраты около 25 минут, 15 минут рассмотрение в комитете, 10 минут голосование в Раде.

В чём проблема ?

Царъ харошый, плохіє боярэ
https://fi202x.blogspot.com/
flyman

Подякував: 1145 раз.
Подякували: 1497 раз.

Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:44

как раз маркеты на 100% охвачены РРО и безналичной оплатой. В чём проблема?
juristkostya

Подякував: 0 раз.
Подякували: 932 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:53

ФОП

Shaman написав:походу дискуссия идет о разном видении, как крупный бизнес использует ФОП.
я говорю о след схеме - предприятие производит продукты питания, не суть важно какие. 20-30% идет в сети - это в белую, остальное - за нал, при этом часть нала как раз ЛЕГАЛИЗУЕТСЯ через ФОП - типа он купил и заплатил, а часть так и идет в черную - объем черных продаж может достигать до 70%. а все затраты, типа э/э вешают на производителя 100%.
если берем оборот 1 млрд/год - сколько нужно ФОПов? вот таких ФОП и пытаются отловить

Тобто, ви вже навіть не з торгівлею, а з виробниками боротись пропонуєте :)
Ну-ну..
sergey_sryvkin

Подякував: 244 раз.
Подякували: 333 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:56

juristkostya написав:

как раз маркеты на 100% охвачены РРО и безналичной оплатой. В чём проблема?

проблема №1 це Долярчик, який зафігачив сюди офтоп РРО,
йому сказали, що в Польщі дають чеки і на базарі, і не жужу, це твоя проблема і твого кумира ... і понеслось
https://fi202x.blogspot.com/
flyman

Подякував: 1145 раз.
Подякували: 1497 раз.

Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 16:40

Re: Валютный рынок в контексте ДС

flyman написав:сказали, що в Польщі дають чеки і на базарі

А от тобі Акурт відповів, що в Туреччині на базарі ніхто не видає чеки!

Ну і ще раз для тебе і хто не в темі:
(З Вікіпедії)
РРО -
Реєстратор розрахункових операцій — термін в законодавстві України, що визначає фіскальний касовий апарат як засіб державного контролю за обігом безготівкових та готівкових коштів, обліком товарів, реєстрацією наданих послуг та розрахунковими операціями.
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Подякував: 526 раз.
Подякували: 558 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 16:58

алгоритм для Держави

:D
  sergey_sryvkin написав:Тобто, ви вже навіть не з торгівлею, а з виробниками боротись пропонуєте :)
Ну-ну..
А може не треба ні з ким боротись?
Я б запропонував ,як основу-наступні дії
З кожної праски(я вже мовчу про телевізор) запустити наступне
Пункт№1 -Шановні Громадяни України які працюють найманими ,особливо ті які мають
а - вищу,середню технічну,або середньоспеціальну освіти
б - працюючи найманими не отримували субсидій від працедавця за виконану ними роботу
Спробуйте себе як Приватний підприємець на Єдиному податку ,адже Ви при цьому практично нічим не ризикуєте,бо
а - можете надавати як приватний підприємець ті послуги які Ви надавали як найманий
б - не втратите в оподаткуванні,ба більше навіть заробите ,
бо в діапазоні 4 800-400 000 грн/місяць - Ви все одно будете платити фіксовані податкові платежі
Пункт2 - для тих хто скористається пунктом№1 - не треба переживати ,у випадку коли 90% від тих хто скористався, на протязі 3-х років вирішать закінчити з приватним підприємництвом і повернеться до найманих працівників ,бо
а - 10% залишаться приватними підприємцями(тобто цим вони признають що можуть заробляти більше ніж заробляли в статусі найманого), так на хвилинку +10% від 10 млн сьогоднішніх найманих - це +1 млн (ріст в два рази) кількості Приватних Підприємців
б - 60% тих ,хто відмовиться від статусу приватного підприємця-швидше за все відмовиться з фразою
та махав я тим підприємництвом займатись , я краще найманим попрацюю-менінгітів менше-толку більше (тобто ця категорія до підприємців змінить своє ставлення з негативного до нейтрального або й позитивного)
в - 30% залишаться тими ким були до спроби-тобто в них і далі приватні підприємці-це бариги які над ними знущаються...

В мене є ще пункти 3 і 4...але їх я залишу для ознайомлення тієї політичної сили і лідера сили яким я симпатизую(така собі кішечка в мішечку)
http://forum.finance.ua/topic93912.html
http://forum.finance.ua/viewforum.php?f=69
budivelnik

Подякував: 184 раз.
Подякували: 2387 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 18:23

sergey_sryvkin написав:
  Shaman написав:походу дискуссия идет о разном видении, как крупный бизнес использует ФОП.
я говорю о след схеме - предприятие производит продукты питания, не суть важно какие. 20-30% идет в сети - это в белую, остальное - за нал, при этом часть нала как раз ЛЕГАЛИЗУЕТСЯ через ФОП - типа он купил и заплатил, а часть так и идет в черную - объем черных продаж может достигать до 70%. а все затраты, типа э/э вешают на производителя 100%.
если берем оборот 1 млрд/год - сколько нужно ФОПов? вот таких ФОП и пытаются отловить

Ну-ну..

За такою логікою, з тих виробників необхідно відмінити податок на прибуток і брати тільки з обороту (тут виходимо на ЄП вже для всіх, а не тільки для дрібних).
Тому, хто ніколи не займався підприємництвом, не зрозуміти, що найгірше в нашій системі не величина податків, а їх дебільне адміністрування, які весільні фотографи далі ускладнюють.
Були, наприклад, єдиноподатники скільки себе памятаю, платниками квартального ПДВ - відмінили в травні "з дати опублікуання". Яку здавати декларацію: за 2-й квартал (за логікою) чи за травень (за законом) не має офіційної відповіді навіть ДПС, яка також чекає розяснень. Основне, що зміст такого нововведення (крім "любов" законодавців до бухгалтерів -ЄП), незрозуміла.
Або ще одне: приходить лист з пенсійного, що необхідно уточнити індані одного з працівників за 2005 рік: по даним ДПІ одна буква у ПІБ відрізняється, хоч код 10-значний правильний. В нормальній країні роботодавець написав би лист-розяснення і внесли б зміни. У нас же потрібно писати заяву в ПФ з проханням(!) провести перевірку за цей період і вже за результатами перевірки подати уточнюючі дані по формі, яка вже років 10 не використовується.
Якщо б не завалялась в архіві копія паспорту цього працівника, яка доводила, що помилка була саме в даних ДПІ, мав би бухгалтер пару днів "веселого" життя на рівному місці.
L

Подякував: 3 раз.
Подякували: 105 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 22:26

ФОП

sergey_sryvkin написав:

Ну-ну..

я ничего не предлагаю, я описываю ситуация, как она есть. крупный опт тоже прикрывается такими схемами
бороться пытаются налоговики - как умеют :mrgreen:

как вариант - чем больше будет POS терминалов и оплаты по-безналу - тем больше оборота будет выводится из тени - как здесь ратуют на форуме :D
долго, но надежно
Shaman

Подякував: 42 раз.
Подякували: 90 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 22:49

Shaman написав:я ничего не предлагаю, я описываю ситуация, как она есть. крупный опт тоже прикрывается такими схемами
бороться пытаются налоговики - как умеют

Но настоящему крупной опт никогда не будет заниматься такой ***** с какими-то десятками ФОпов. Как дилер компании с многомиллионными оборотами скажу - не берут ни копейки наличных, в принципе.
Существует обратная проблема как обезналичить наличные. Крупный опт зарабатывает на обороте, а не на опасных манипуляциях с десятками ФОПов.
Если есть уж какой-то крупный опт, склонный к извращениям, то на это есть всякие оффшорки, левые инвойсы и тд.
freeze
4

Подякував: 4340 раз.
Подякували: 7031 раз.

Профіль
22
3
5
  #<1 ... 1112131415 ... 21>
Форум:
+ Додати
    тему