Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 69646965696669676968 ... 9203>
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 11:46

  fler написав:
  Schmit написав:
  freeze написав:По поводу фортификации.
Сейчас пошли какие-то микрошевеления. Стали зубы дракона ставить, над которыми раньше смеялись, много зубов поставили между Херсоном и Николаевом, особо не секрет с неба все видно. Нам даже экскаватор выделили в кое веки для рытья второй линии, военный экскаватор.. Я часто задумываюсь, почему при такой импотентности к организации войны, мы все же держимся, наверное уровень бардака и хаоса в армии орков даже больше чем у нас.

Просування за Авдіївкою показує, які там були "підготовлені позиції".

Сирський пише, що ситуація на Авдіївському напрямку виправляється, кацапів вибили з Орлівки, ще там десь. Але ж хто він такий, ми знаємо, що вам видніше :mrgreen:
Крім того, проскакувала інформація щодо нестачі снарядів.. Цифри жахливі, але партнери наразі вжили заходи.

Бутусов як завжди, накидує на вентилятор
"Люди відведені - те, що я бачив на власні очі - просто у відкрите поле. Як ніби і не було ніяких наших 10 років в Авдіївці. Як ніби ніяких не було штурмів. Це вже третій штурм Авдіївки, коли ворог нас захопив. Він ішов з 10 жовтня 2023 року. На жаль, за весь цей час, за всі ці роки, штурми ніяких тилових позицій за Авдіївкою побудовано не було. Ніяких інженерних робіт не проведено. Мінування наші воїни роблять самі. Міни внакид ставляться самими підрозділами вже під час боїв. Нори, окопи - все це копається вже під час боїв, під вогнем противника", - розповів Бутусов.

Але ми знаємо, що лише Флер нам розповість усю кристальну правду
whois2010
 
Повідомлень: 625
З нами з: 15.11.17
Подякував: 21 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:08

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Игорь Алексеевич написав:Лидер Оппозиции раши про перспективы Украины в войне и помощь из Америки

Шо, опять?(с)
Ви краще якісь цитати/таймінги накидайте, бо дивитись годину якусь муть, що Байден гірший за Трампа...
lapay
 
Повідомлень: 13798
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:20

Schmit
 
Повідомлень: 4497
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:21

А загалом, прекрасна Маркіза, все чудово - так чудово! ©

  холява написав:Успих , вы вначале пишите что поехали трое , и в следующих строках пишите что уже двое
Загалом на навчання їздили троє! Але!
Коли прийшлось їхати на вогневу, "вільний" тільки один виявився(з тих навчених), а треба двох!
Тому другого просто взяли/вписали, як кулеметника...
  холява написав:Я огорчен вашим рассказом
Так я вчора попереджав, що казочка з розряду "я сміявся, щоб не плакати!"

Так, як бачимо, що це сюр, якщо б це було не на Марсі...
Але ж добре, що це не в нас, правда ж?

Так само добре, що ніхто не вживає оковитої)) - а не так, як в орків, що можна з них сміятись, як вони заливаються горілякою, як свині!
Правда ж?


п.с.
І я вам намагаюсь завжди пояснити про "всевидяще око дронів", а ви мені завжди про зраду/здачу витикаєте.
Як от про колючку і зуби драконів мене вщіпнули, але нах?
Якщо ВСЕ ПРОСТО!!! >>>
  freeze написав:Сейчас пошли какие-то микрошевеления. Стали зубы дракона ставить, над которыми раньше смеялись, много зубов поставили между Херсоном и Николаевом, особо не секрет с неба все видно.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6588
З нами з: 18.03.21
Подякував: 224 раз.
Подякували: 921 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:34

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Бюджет України на фортифікацію - на рівні витрат Путіна на укріплення Бєлгорода

За інформацією аналітиків Deep State, ворог накопав в Україні більше 6 тис км інженерно-фортифікаційних споруд. Станом на 22 листопада найукріпленішими областями з боку окупантів є Запорізька (1869 км) та Донецька (1865 км). На Луганщині російська армія спорудила фортифікації на 1140 км.

На Херсонщині – 886 км вздовж Дніпра — від Нової Каховки до Геройського. Також, окупанти укріпили підходи до Кримського перешийку. В самому ж Криму накопали 265 км траншей.

Що з часу повномасштабного вторгнення будувалось з боку вільної території України?

БізнесЦензор розбирався, де у нас будують укріплення для захисту українських військових та скільки коштів зараз, під час наступу росіян, влада почала виділяти на фортифікації.
https://biz.censor.net/resonance/347600 ... byelgoroda
V2
4
 
Повідомлень: 8307
З нами з: 03.07.09
Подякував: 294 раз.
Подякували: 1363 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:38

  Успіх написав:Так я вчора попереджав, що казочка з розряду "я сміявся, щоб не плакати!"

Так, як бачимо, що це сюр, якщо б це було не на Марсі...

Усе? )
запомніть Долярчик.
Тут діє правило - як би тобі не було ху-во, всім пох-й!
учі матчасть, Анка!
Й молись щоб в твою артилерійську бригаду не прийшло розпорядження- надати 50чоловік в піхотну.
Там ти вже будеш пулімьотчик з досвідом. ))
І скоріш за все в них некомплект не в пво.
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1176
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:40

  Успіх написав:
  холява написав:Успих , вы вначале пишите что поехали трое , и в следующих строках пишите что уже двое
Загалом на навчання їздили троє! Але!
Коли прийшлось їхати на вогневу, "вільний" тільки один виявився(з тих навчених), а треба двох!
Тому другого просто взяли/вписали, як кулеметника...
  холява написав:Я огорчен вашим рассказом
Так я вчора попереджав, що казочка з розряду "я сміявся, щоб не плакати!"

Так, як бачимо, що це сюр, якщо б це було не на Марсі...
Але ж добре, що це не в нас, правда ж?

Так само добре, що ніхто не вживає оковитої)) - а не так, як в орків, що можна з них сміятись, як вони заливаються горілякою, як свині!
Правда ж?


п.с.
І я вам намагаюсь завжди пояснити про "всевидяще око дронів", а ви мені завжди про зраду/здачу витикаєте.
Як от про колючку і зуби драконів мене вщіпнули, але нах?
Якщо ВСЕ ПРОСТО!!! >>>
  freeze написав:Сейчас пошли какие-то микрошевеления. Стали зубы дракона ставить, над которыми раньше смеялись, много зубов поставили между Херсоном и Николаевом, особо не секрет с неба все видно.


Я прямо указал, что подобная информация про заграждения ,является дополнительным подтверждением для врагов , как бы наивно это не звучало .

Лучше всего не употреблять спиртное , не злить командира .
Если он на задувку отвезет-" отдых в комендатуре" и штраф приличный .
А вот если на госпиталь привезут с этилом пиши пропало .
Последняя новость что много наставили заграждений ,очень хорошая и намекает что не" усе пропала".
холява
2
 
Повідомлень: 4696
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4119 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:44

  prodigy написав:
Українські військові ліквідували ще один ворожий двомісний винищувач-бомбардувальник Су-34.

Про це повідомив командувач Повітряних сил Микола Олещук. "Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака", - прокоментував Олещук.

За його словами, українські захисники мінуснули Су-34 на Східному напрямку.

Збили ще 2 Су-34 станом на 9 годину.
хуйло перед виборами йде ва-банк. При цьому з порожнім гаманцем.
Denik
 
Повідомлень: 3201
З нами з: 23.02.09
Подякував: 661 раз.
Подякували: 1141 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 12:54

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Интересная новость. Французские авиабомбы AASM HAMMER адаптировали под миг 29. Интересно какую из двух, одна 250 кг вторая 1000кг.
Востаннє редагувалось hume в Чет 29 лют, 2024 14:51, всього редагувалось 1 раз.
hume
 
Повідомлень: 9721
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 лют, 2024 13:11

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Denik написав:Збили ще 2 Су-34 станом на 9 годину.
хуйло перед виборами йде ва-банк. При цьому з порожнім гаманцем.

Ракети до Петріотів дорогі і їх не багато, вже підключають Японію, як Корею рік назад на снаряди, перед контрнаступом.
Хоча ці цілі, наразі, однозначно пріоритетні. Тільки, підозрюю, треба збити не менше сотні, щоб перестали скидати бомби.
lapay
 
Повідомлень: 13798
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 69646965696669676968 ... 9203>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: tester7336 і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 63246
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 чер, 2024 14:39
Slon_Nosov
1493 222442
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 707783
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама