Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80008001800280038004 ... 8687>
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:45

Letusrock
двоє непридатних керували ЗСУ 1,5 роки у військовий час,


Сподіваюсь я дочекаюсь через скільки часу після мобілізації про власну непридатність заговорить Летусрок.
Востаннє редагувалось Hotab в Пон 06 тра, 2024 16:45, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12500
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:45

unicdima тобто депутат - агент Кремля?
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3287
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:45

  unicdima написав:
  buratinyo написав:Но его бесит и удивляет одна вещь, на которую командование ВСУ не обращает внимание. А именно применение нашими военнослужащими эмблем, крестов и прочих атрибутов, которые при настойчивом желании можно легко спутать с символами немецкого нацизма, фашизма. :!:

Зачем так не продуманно и на руку агрессору? Ведь известно, что в росии до сих пор празднуют победу над нацистской Германией во время второй мировой войны. Нам всем то понятно, что это лишь способ советской пропаганды скрыть давнее сотрудничество руководства СССР с Гитлером. Но практически 100% населения росии об этом сегодня не задумывается и ненависть к немецкому нацизму заложена у них с рождения. И тут их телевидение показывает им немецкие танки с крестами, плененных азовцев со спорными татуировками, пусть и нанесенными по молодости и глупости. Как следствие кремль не испытывает после этого трудностей в мобилизации для отправки на войну в Украине. Их пропаганда одержала победу. И обманутые мужчины массово идут к нам убивать нацистов как делали их деды, а на фоне этого они уже не задумываются о том, что идут они отжимать территории и другие активы на самом деле у соседней страны. Самое страшное, что поток желающих повоевать против придуманных нацистов в Украине, как раньше делали деды в Германии, не уменьшается в росии, а наоборот даже увеличивается. Это очевидно.

Как решить проблему такую?

Возможно ВСУ, КМУ, РНБО нужно пригласить опытнейших имиджмейкеров для формирования у военнослужащих Украины понятного абсолютно всем и в любой стране статуса Защитника (семьи, родины, страны), отличного от понятия нациста, для оказания коррекционного влияния, во-первых, на умы мобилизируемых сейчас и завтра россиян, жестоко обманутых при этом кремлевской пропагандой. Иначе жопа - их же больше на порядок. И воевать они все научились уже. А во вторых, на умы подлежащих мобилизации украинцев, среди которых полно тех, кто считает кресты на наших танках символами схожими с символами нацистской Германии.

Я теж про це давно кажу.
Комусь в 2014 дуже потрібно було проукраїнські сили замазати в нацистській символіці, ідеології і це їм вдалося. Не секрет, що крайні праві завжди були під ковпаком КГБ-ФСБ-СБУ, треба дивитися хто просував Азов, Торнадо. Шкоди від них на порядок більше ніж користі.

Все стало на свої місця, двоє промосковських знайшли спільну мову ...
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9849
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:47

  Дюрі-бачі написав:unicdima тобто депутат - агент Кремля?


Шуфрич , вся партія регіонів ---МАЛО ?
холява
2
 
Повідомлень: 4623
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4118 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:48

  Hotab написав:Letusrock
двоє непридатних керували ЗСУ 1,5 роки у військовий час,


Сподіваюсь я дочекаюсь через скільки часу після мобілізації про власну непридатність заговорить Летусрок.


якщо я й зайду в ТЦК, то тільки зі словами "Я ваш вирок" (с) ))
Letusrock
 
Заблокований
Повідомлень: 1478
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:51

  unicdima написав:
  buratinyo написав:Но его бесит и удивляет одна вещь, на которую командование ВСУ не обращает внимание. А именно применение нашими военнослужащими эмблем, крестов и прочих атрибутов, которые при настойчивом желании можно легко спутать с символами немецкого нацизма, фашизма. :!:

Зачем так не продуманно и на руку агрессору? Ведь известно, что в росии до сих пор празднуют победу над нацистской Германией во время второй мировой войны. Нам всем то понятно, что это лишь способ советской пропаганды скрыть давнее сотрудничество руководства СССР с Гитлером. Но практически 100% населения росии об этом сегодня не задумывается и ненависть к немецкому нацизму заложена у них с рождения. И тут их телевидение показывает им немецкие танки с крестами, плененных азовцев со спорными татуировками, пусть и нанесенными по молодости и глупости. Как следствие кремль не испытывает после этого трудностей в мобилизации для отправки на войну в Украине. Их пропаганда одержала победу. И обманутые мужчины массово идут к нам убивать нацистов как делали их деды, а на фоне этого они уже не задумываются о том, что идут они отжимать территории и другие активы на самом деле у соседней страны. Самое страшное, что поток желающих повоевать против придуманных нацистов в Украине, как раньше делали деды в Германии, не уменьшается в росии, а наоборот даже увеличивается. Это очевидно.

Как решить проблему такую?

Возможно ВСУ, КМУ, РНБО нужно пригласить опытнейших имиджмейкеров для формирования у военнослужащих Украины понятного абсолютно всем и в любой стране статуса Защитника (семьи, родины, страны), отличного от понятия нациста, для оказания коррекционного влияния, во-первых, на умы мобилизируемых сейчас и завтра россиян, жестоко обманутых при этом кремлевской пропагандой. Иначе жопа - их же больше на порядок. И воевать они все научились уже. А во вторых, на умы подлежащих мобилизации украинцев, среди которых полно тех, кто считает кресты на наших танках символами схожими с символами нацистской Германии.

Я теж про це давно кажу.
Комусь в 2014 дуже потрібно було проукраїнські сили замазати в нацистській символіці, ідеології і це їм вдалося. Не секрет, що крайні праві завжди були під ковпаком КГБ-ФСБ-СБУ, треба дивитися хто просував Азов, Торнадо. Шкоди від них на порядок більше ніж користі.

не перекручуйте. а то зараз й Бандера у вас вийде посібником нацистів та інша брехня ще радянської пропаганди.

це в Раші випестували щирий нацизм, коли всі українці для них - це вже не люди. найвищий пілотаж їх пропаганди, що саме інших вони звинувачують у нацизмі. як виявилося, культивувати у людей ці печерні інстинкти виявилося не так важко. тому вони воюють не з нацизмом - а за гроші, за повбивати, пограбувати, покатувати. свою державу, як цивілізовану, вони вже зруйнували вщент, але ще не зрозуміли цього.

хоча як у них цій руський нацизм поєднується з тим, що як бачать чеченця автоматично хочуть сісти на пляшку - ще одна шизофренія Раші. зараз таджиків почали особливо чморити - а потім будуть дивуватися - а нас за що? :D
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6240
З нами з: 29.09.19
Подякував: 600 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:52

  Letusrock написав:
  Hotab написав:Letusrock
двоє непридатних керували ЗСУ 1,5 роки у військовий час,


Сподіваюсь я дочекаюсь через скільки часу після мобілізації про власну непридатність заговорить Летусрок.


якщо я й зайду в ТЦК, то тільки зі словами "Я ваш вирок" (с) ))


Ну що ,ухилянти , чую що у нас і прокурорьски розкрились ,а може і ще хто ......
Слідкують ...? ...! )))))
Так людей залякати можно .
холява
2
 
Повідомлень: 4623
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4118 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 16:54

  Letusrock написав:
  Hotab написав:Letusrock
двоє непридатних керували ЗСУ 1,5 роки у військовий час,


Сподіваюсь я дочекаюсь через скільки часу після мобілізації про власну непридатність заговорить Летусрок.


якщо я й зайду в ТЦК, то тільки зі словами "Я ваш вирок" (с) ))

вы наш следующий президент? :shock:

"или я веду её в загс или она меня к прокурору..."(с)
Прохожий
 
Повідомлень: 13715
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1442 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 17:00

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  unicdima написав:Маєш докази неправомірних дій то назви де та як.
А толку: скільки вже було відео з доказами хто же, коли і чи хоча б 1 з ТЦК сидить за свої злочини? Навіть за погрози життю тільки перевели на іншу посаду.

Але я розумію чому працівники ТЦК йдуть на порушення закону: з такими кривими законами як в нас неможливо виконати мобілізаційний план.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3287
З нами з: 29.07.22
Подякував: 576 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 тра, 2024 17:03

  Letusrock написав:
  Hotab написав:Letusrock
двоє непридатних керували ЗСУ 1,5 роки у військовий час,


Сподіваюсь я дочекаюсь через скільки часу після мобілізації про власну непридатність заговорить Летусрок.


якщо я й зайду в ТЦК, то тільки зі словами "Я ваш вирок" (с) ))

Закарпатське ТЦК вишкрябує Летусрока з криївки:
Hotab
 
Повідомлень: 12500
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 80008001800280038004 ... 8687>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 48985
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 209036
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 674674
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама