Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 12132121331213412135>
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 08:40

  Hotab написав:BIGor
Так що там з «так довго вчились, що не будуть платити податки, це так не працює»?? Європейські ойтішники менше вчились, що здатні платити податки?

Більшість в Європі на В2В. Там немає ніяких 54%, навіть на ЗП немає ніяких видуманих 54%. Але подумай своєю готоловою, український ФОП буде мати пенсію 60 доларів США в міс. Той гугловець - буде мати якісь 2000 Євро. Трохи є різниця? А Гетьманцев пропонує українським ІТ-шникам свій варіант - європейський податок і укр. пенсія.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10704
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1536 раз.
Подякували: 1960 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 08:44

BIGor

А Гетьманцев пропонує українським ІТ-шникам свій варіант - європейський податок і укр. пенсія.


Ти вмикав калькулятор на сайті ПФ? У тебе вийшло 60 дол , якщо платити з 5 куів ЄСВ?
Може ти припиниш нарешті жонглювати видуманими цифрами? Тобі вже кілька разів на це вказали.
То у тебе зп айтішника після сплати податків стає 500 дол, то пенсія 60 дол, то відсоток у тебе не виходить порахувати.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19393
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2630 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 08:48

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  moveton написав:Особенно того, который ЗП получает украинскую, а не американскую.

Гугл та інші техногіганти платять зарплату по регіональним стандартам виходячи від ринку праці країни де офіс. В Україні ЄСВ якби працівник не бачить прямо, що це в нього із зарплати йде. Ну а чистими то десь виходило на руки приблизно співставимо, але в Україні, та ще і до війни, це якось були більші гроші, особливо в послугах. Серйозні фірми оформляли працівників по найму.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7458
З нами з: 19.04.12
Подякував: 113 раз.
Подякували: 1204 раз.
 
Профіль
 
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 09:03

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  BIGor написав:А Гетьманцев пропонує українським ІТ-шникам свій варіант - європейський податок і укр. пенсія.
давай порахуємо
Максимальна пенсія в Україні - 25 950 грн
Кожен рік стажу-0,01 коефіцієнт , тобто за 35 років стажу в тебе буде коефіцієнт 0,35
Таким чином , щоб отримати таку пенсію в Україні , людина повинна платити пенсійні внески з суми
25950 /0,35 =74 143 грн ( це станом на сьогодні,пенсія ЗАХИЩЕНА від інфляції, бо розрахунок йде через середню), тобто людині треба отримувати і платити з трьох середніх по Україні щоб отримати сьогоднішній еквівалент в 600+доларів
В мене питання
То як , айтішники у нас не заробляють 75 000/місяці? і не можуть сплатити 15000 в пенсійний?
Друге питання, що цих 15000 можна НЕ платити в пенсійний ( а сплатити 1700 з мінімалки в 8645 і потім отримати 3500 ) а різницю класти на депо і виграш буде суттєвим...
От тільки нюанс
Якщо айтішники це можуть зробити... то двірники/продавці/токарі - ні.
Може тим хто наближається до найбагатшого зрізу суспільства - варто трошки подумати? і перестати тягнути ковдру виключно на себе? може варто згадати і тих хто їх оточує? Бо голодний вчитель не навчить сина айтішника математиці...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29266
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3064 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 09:14

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  budivelnik написав:може варто згадати і тих хто їх оточує? Бо голодний вчитель не навчить сина айтішника математиці...

Внезапно, вот именно о них и думается. Только о тех, кто непосредственно окружает. Сэкономленное на налогах максимальной ставки платится тому учителю, который учит и доктору, который лечит. Тем более, что от уплаты максимальных налогов "бесплатный" учитель и врач лучше работать не станут. А отдавать деньги вместо окружающих куда-то государству - это уже о окружающих как раз НЕ думать.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7124
З нами з: 23.03.18
Подякував: 140 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
 
3
2
16
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 09:27

  moveton написав:
  budivelnik написав:може варто згадати і тих хто їх оточує? Бо голодний вчитель не навчить сина айтішника математиці...

Внезапно, вот именно о них и думается. Только о тех, кто непосредственно окружает. Сэкономленное на налогах максимальной ставки платится тому учителю, который учит и доктору, который лечит. Тем более, что от уплаты максимальных налогов "бесплатный" учитель и врач лучше работать не станут. А отдавать деньги вместо окружающих куда-то государству - это уже о окружающих как раз НЕ думать.
Без проблем
Але виходить ти за те щоб син двірника/продавця не знав математики....
Ти дати своєму - можеш і можеш тому що маєш можливість регульнути 15000-50000 грн/місяць податків...
То може для чистоти експерименту ти й іншим ДОЗВОЛИШ це робити , виступивши з ініціативою ЗРІВНЯТИ твої права/можливості по сплаті податків з іншими ?

Бо ще раз
Ти розумієш , що постійний розрив погіршує умови існування України...
але з іншого боку виступаєш за те щоб цей розрив збільшувався.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29266
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3064 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 09:41

  Hotab написав:BIGor

А Гетьманцев пропонує українським ІТ-шникам свій варіант - європейський податок і укр. пенсія.


Ти вмикав калькулятор на сайті ПФ? У тебе вийшло 60 дол , якщо платити з 5 куів ЄСВ?
Може ти припиниш нарешті жонглювати видуманими цифрами? Тобі вже кілька разів на це вказали.
То у тебе зп айтішника після сплати податків стає 500 дол, то пенсія 60 дол, то відсоток у тебе не виходить порахувати.

Это тот калькулятор, который берёт 5 лет максимального дохода из всего стажа?
anduzenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 351
З нами з: 18.10.17
Подякував: 55 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 09:55

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  budivelnik написав:Але виходить ти за те щоб син двірника/продавця не знав математики....

Я, скажем так, с этим смирюсь. Может она не сильно-то ему и нужна? Вон, даже в чате инвесторов в ОВГЗ проценты посчитать далеко не все не могут и ничего, инвестируют.

  budivelnik написав:То може для чистоти експерименту ти й іншим ДОЗВОЛИШ це робити , виступивши з ініціативою ЗРІВНЯТИ твої права/можливості по сплаті податків з іншими ?

А зачем? Вопрос не в том за что инициатива, а почему я? Для таких инициатив мы депутатов выбираем. Ну или кто не депутат, но сильно хочет повлиять на законы, может развлечься попыткой заставить депутата от своего округа это сделать.

  budivelnik написав:Ти розумієш , що постійний розрив погіршує умови існування України...
але з іншого боку виступаєш за те щоб цей розрив збільшувався.

Да ничего я такого не понимаю :) О каком разрыве речь вообще? Кастовая система, когда сын полковника не может стать генералом потому, что у генерала есть свой сын, и общество, где благ достаётся очень по-разному, но работают социальные лифты - это два очень разных по эффекту разрыва. Второй вариант - это очень классная штука. "Американская мечта" называется. Стейнбек утверждал, что прежде всего она удержала США от впадения в коммунизм.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7124
З нами з: 23.03.18
Подякував: 140 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
 
3
2
16
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 10:06

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  moveton написав:а почему я?
А хто ?
Кому жити в Україні наступних 50 років тобі чи мені?
Хто відповідальний за комфортні умови проживання?
При чому тут кастова система?

Є база...
Якщо у всіх ОДНАКОВІ правила, то в кожному поколінні , ситуація трошки змінюється де навіть син двірника і листоноші може стати кращим за 90% його оточуючих....
Але зараз створена система коли є
а - багаті які живучи як рантьє сплачують 23% від доходу
б - розумні які використовують єдиний податок і сплачують 6-15% від доходу
в - всі інші 95% - які сплачують 40-60% від доходу...

Якщо це залишиться то розриви будуть рости і через пару поколінь , ТОБІ і твоїм нащадкам прийдеться годувати 95% тих , хто ЗРОЗУМІЄ що при існуючій системі від нього нічого не залежить...

Ти хочеш годувати 10-15 осіб чужих людей?
Тому
Спочатку ТИ ( як представник групи б - повинен вийти з пропозицією частково зрівняти СВОЇ податки з податками тих 95%... тобто пропонуєш за базу оподаткування для тебе брати не 8645 а 25000 (середню замість мінімальної) це притормозить тебе , але не критично , при цьому дозволить тим хто на загальній і в кого зарплата 25000 і вище - конкурувати з тобою
Потім ТИ як людина яка за справедливість виходиш з пропозицією оподатковувати пасивні доходи так само як оподатковується твоя праця і праця групи в...

Це перший крок на наступне покоління...
Якщо пройде, твої діти перейдуть до кроку 2
Якщо не пройде - твої діти емігрують...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29266
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3064 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 11:32

  anduzenko написав:
  Hotab написав:BIGor

А Гетьманцев пропонує українським ІТ-шникам свій варіант - європейський податок і укр. пенсія.


Ти вмикав калькулятор на сайті ПФ? У тебе вийшло 60 дол , якщо платити з 5 куів ЄСВ?
Може ти припиниш нарешті жонглювати видуманими цифрами? Тобі вже кілька разів на це вказали.
То у тебе зп айтішника після сплати податків стає 500 дол, то пенсія 60 дол, то відсоток у тебе не виходить порахувати.

Это тот калькулятор, который берёт 5 лет максимального дохода из всего стажа?

Це той який ніколи не покаже айтішнику пенсію 60 дол, як і зп 500, як тут щось розказує постійно Бігор.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19393
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2630 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
  #<1 ... 12132121331213412135>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2232 13906754
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
36701 39428636
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 01:53
Dr_English
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24054255
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама