|
Валютний ринок в контексті ДС |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Додано: Вів 23 чер, 2026 23:21
tester3373 написав:Hotab ти зараз намагашся довести шо ти і той безграмотний хто написав той опус більше розумієте чим тримачі бірж на яких пишуть курси EUR/USD чи USD/EUR в залежності від напрямку обміну?
В якому місці я таке «доводив»? Зрозуміло для користувача написано банком , чи не зовсім - це питання зовсім не до мене. Я зміг зрозуміти. Ти - не зміг. У тебе ще є до мене питання? Може претензії «а чому зміг?»?? давай конкретно, нема часу тобі пояснювати очевидні речі. Якщо ти чогось не розумієш (не важливо, банк написав незрозуміло, чи розумові здібності у тебе слабкі), ти питаєш і тобі пояснюють. Ти це зробив і тобі пояснили, прямо з процесом самого обміну. Куди вже більше. Якщо трохи більше розуму маєш, то в 1 дію мав би бути здатним перевірити який крос до якої валюти . 1/0.8825=1.133 Отримавши два крос 1.133 1.146 має бути очевидно яку валюту за яку отримаєш. Чи все одно ще не очевидно ? Допускаю що ти можеш не розуміти чогось, дивно, що ти не вмієш самоперевірити і як баран стукаєш рогами далі. Ти ж застовбив за собою «розбираюсь в фінансах», а виявляється не вмієш простих речей.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19426
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2632 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Вів 23 чер, 2026 23:39
я не знаю як вам пояснити щоб вам дійшло. я питав чи не пора зливати бакси. тобто мене цікавило за 1000 баксів скільки я отримаю євро. в фінансовому світі це запис USD/EUR. зайдіть на якусь біржу і подивіться крос. дякую за підказку про Кредо але не бачу сенса далі дискутувати.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 190
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 23 чер, 2026 23:56
tester3373 я питав чи не пора зливати бакси.
На це питання точну відповідь не знає ніхто. Ще було одне питання, може ти забув. Про крос. Цю відповідь. я якраз надав, цифра абсолютно точна. я не знаю як вам пояснити щоб вам дійшло.
Мені точно не треба нічого пояснювати, у мене питань нема і не було від самого початку.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19426
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2632 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Сер 24 чер, 2026 00:07
Hotab написав:tester3373 я питав чи не пора зливати бакси.
На це питання точну відповідь не знає ніхто. Ще було одне питання, може ти забув. Про крос. Цю відповідь. я якраз надав, цифра абсолютно точна.
тільки відповідь була за 1 євро скільки дадуть баксів. бо крос який ви дали то EUR/USD
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 190
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 06:41
tester3373 тільки відповідь була за 1 євро скільки дадуть баксів.
Досі не дійшло, що мною відповідь була надано скільки треба занести доларів за купівлю 1 євро? І навіть скрін з додатку , де здійснюється процес конвертації , досі не допоміг?? Ні, дружок, «тестер» - це твоя стеля. І то навіть забагато. Доведеться скоро підмітати офіс з такими розумовими здібностями. Так нещадно тупити після всіх пояснень це треба вміти. в льотних школах це не вивчають
Оце і є головна відмінність розумних людей від «навчених». Мені в «льотних школах» не розказували, але я розібрався де який курс і успішно користуюсь валютообміном. А у тебе вже майже доба нерозуміння (і це тебе начебто в твоїх «школах тестерів» 😅 вчили, і додатково я тобі розжовував годину ) , і все ніяк у тебе не виходить. . Цікаво, скільки по фіналу часу знадобиться? Коли дійде?
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19426
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2632 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Сер 24 чер, 2026 07:11
Hotab написав:я розібрався де який курс і успішно користуюсь валютообміном.
користуватися то ти користуєшся бо тобі пишуть продай/купи як на базарі, але з академічним смислом як читається і що означають записи EUR/USD та USD/EUR ти так і не розібрався. ти навіть не звернув уваги що банк пише 1,14 USD. що тільки доводить твоє не розуміння як правильно користуватися позначеннями крос курса та як правильно трактуються ці позначення крос курсів. а так да - з базару ще ніхто не пішов з порожніми руками якщо гроші є. тикнув по коміркам і поміняв. багато розуму не треба. і саме на це я тобі і вказав у відповіді - що коли в мене основна валюта бакси то ти не той крос вказуєш. хоча потім як побачив твій додаток то стало зрозуміло звідкіль ноги ростут - ти просто не розуміючи передирав інфу як зі шпори те що тобі банк написав. геть не включаючи власні мізки. ЗІ якщо я тобі не можу пояснити то хоч чат жпт помучай. може він тобі пояснить що до чого.
Востаннє редагувалось tester3373 в Сер 24 чер, 2026 07:17, всього редагувалось 1 раз.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 190
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 07:16
але з академічним смислом
Тобі ще рано лізти в академічний смисл. Спочатку тобі треба зрозуміти цифри і навчитись зворотньому перевертанню з 0.88 в 1.13 . Бо варто було банку подати крос в незручному форматі, і клієнт поплив. з базару ще ніхто не пішов з порожніми руками
Ну як «ніхто». Ти он досі біля полиці з полуницею стоїш і ніяк не здатний прочитати ціну. Все кажеш «то за 134 грами, а не за кілограм» 😅
Востаннє редагувалось Hotab в Сер 24 чер, 2026 07:24, всього редагувалось 1 раз.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19426
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2632 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Сер 24 чер, 2026 07:23
tester3373 написав:і саме на це я тобі і вказав у відповіді - що коли в мене основна валюта бакси то ти не той крос вказуєш. хоча потім як побачив твій додаток то стало зрозуміло звідкіль ноги ростут - ти просто не розуміючи передирав інфу як зі шпори
Що саме в моєму повідомленні : viewtopic.php?p=5965230#p5965230про крос курс переходу з долару в євро тобі досі не дійшло? Ти не згоден що це фактичний курс переходу на ту хвилину? Тобі не сподобався формат в якому я написав? Конкретно.
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19426
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2632 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Сер 24 чер, 2026 07:23
Hotab так. тоді берем те що ти написав раніше Hotab написав:який крос до якої валюти . 1/0.8825=1.133
цифри це гарно але дай позначення до якого кросу ти це порахував 1. EUR/USD 2. USD/EUR бо ти навіть банк перевершив - вирішив взагалі нічого не вказувати.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 190
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 07:25
А підсумок такий. щоб правильний курс в банку писати, потрібно провести 3міт кола, 1 з математиком щоб виділити частини ділення та формулу перевердення курсу, і 2 задачі для сіньйора по 2 дні, перша на поправки, а друга на поправки ділення на ноль. Доречі в приваті вірно пише ПС. Після глибшого аналізу виникло питання переповнення, тому вирішено додати ще 1 день на виконання задачі 
Востаннє редагувалось BeneFuckTor в Сер 24 чер, 2026 07:47, всього редагувалось 1 раз.
-
BeneFuckTor
-
-
- Повідомлень: 500
- З нами з: 21.11.19
- Подякував: 279 раз.
- Подякували: 33 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
36714 |
39447245 |
Вів 23 чер, 2026 12:05 rjkz
|
|
|
2232 |
13911235 |
|
|
|
7978 |
24060963 |
П'ят 22 гру, 2023 23:55 Hotab
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|