Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 301302303304305 ... 12138>
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2025 12:45

  Успіх написав:Треба нашому підкинути ідею)) друканути 5ти-тисячну купюру з зображенням "втомленого, але надпотужного" :mrgreen:

А що? Через декілька років може бути пенсія не 4К, а 40Кгрн! :lol:

Правда, тоді і помідори з огірками(ТЕПЛИЧНІ) будуть не по 120грн, а по 1200грн :mrgreen:

п.с.
Цікаво, мабуть що пох, чи тепла зима, чи холодна/морозна - а на теплиці воно не впливає(судячи з цін на тепличну продукцію)

Чи якщо б була морозна вся зима, то помідори б продавали пА300-400? :D

таке враження, що чим гірше буде в Україні, тим тобі веселіше...

а пенсія тобі не світить я так розумію - лише мінімальна соціальна допомога...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13313
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2025 12:06

За крок до перевороту думок©

  greenozon написав:
  centurionus написав:M$GA

Зображення

:?


це не жарти - є ідеї друканути нову бумажку 250$ із пикою рижого клоуна

https://www.independent.co.uk/news/worl ... 05694.html
Треба нашому підкинути ідею)) друканути 5ти-тисячну купюру з зображенням "втомленого, але надпотужного" :mrgreen:

А що? Через декілька років може бути пенсія не 4К, а 40Кгрн! :lol:

Правда, тоді і помідори з огірками(ТЕПЛИЧНІ) будуть не по 120грн, а по 1200грн :mrgreen:

п.с.
Цікаво, мабуть що пох, чи тепла зима, чи холодна/морозна - а на теплиці воно не впливає(судячи з цін на тепличну продукцію)

Чи якщо б була морозна вся зима, то помідори б продавали пА300-400? :D
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8791
З нами з: 18.03.21
Подякував: 299 раз.
Подякували: 1011 раз.
 
Профіль
 
4
8
1
5
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2025 11:48

  centurionus написав:M$GA

Зображення

:?



це не жарти - є ідеї друканути нову бумажку 250$ із пикою рижого клоуна

https://www.independent.co.uk/news/worl ... 05694.html
greenozon
 
Повідомлень: 16775
З нами з: 01.06.14
Подякував: 587 раз.
Подякували: 1764 раз.
 
Профіль
 
1
3
1
7
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2025 11:37

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Успіх написав:А от якщо б вже підписали "кінець війни" - оооооо, тоді би було цікавіше...

ИМХО що б не підписали, то в цьому році з курсом все буде нормально.
От коли оголосять, що "в наступному році замість 40 млрд. необхідної допомоги ми отримаємо всього 15-20 і тому треба економити" от тоді почнется диміння кед.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6348
З нами з: 29.07.22
Подякував: 964 раз.
Подякували: 674 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2025 10:48

Свято наближається?©)))

  vitaxa2006 написав:Гілка затихла
Всі тихо чекають 30-тиденного перемир'я, яке навряд чи дуже змінить курс долара...
А от якщо б вже підписали "кінець війни" - оооооо, тоді би було цікавіше...
Цікавіше дивитись, як димлять кеди людей з мішками гривні😁
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8791
З нами з: 18.03.21
Подякував: 299 раз.
Подякували: 1011 раз.
 
Профіль
 
4
8
1
5
Повідомлення Додано: П'ят 14 бер, 2025 10:08

Re: Валютний ринок в контексті ДС

Гілка затихла, всі пішли купувати золото, яке пробило 3000.
vitaxa2006
Аватар користувача
 
Повідомлень: 408
З нами з: 25.01.18
Подякував: 816 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Чет 13 бер, 2025 03:06

  Shaman написав:
  centurionus написав:M$GA

:?

нулів має бути три 8)

Trump and watermelons?! :-D
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2374
З нами з: 19.02.14
Подякував: 681 раз.
Подякували: 696 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 12 бер, 2025 14:45

  centurionus написав:M$GA

Зображення

:?

нулів має бути три 8)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13313
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Сер 12 бер, 2025 13:51

M$GA

Зображення

:?
centurionus
 
Повідомлень: 1789
З нами з: 07.10.09
Подякував: 374 раз.
Подякували: 508 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 11 бер, 2025 18:58

  Victor8 написав:Евро к доллару рванул очень серьезно, как-то очень даже неожиданно...

Путь к великой Америке ведет через мелкий доллар (с) мое
Трампон ввели пошлину 50% на сталь и алюминий из Канады и повторил свою мантру про штат)
Курс отражает риски рецессии крупнейшей экономики на момент, имхо
Навуходоносор
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2645
З нами з: 21.09.13
Подякував: 820 раз.
Подякували: 1023 раз.
 
Профіль
 
3
  #<1 ... 301302303304305 ... 12138>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2232 13907512
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
36701 39431446
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 01:53
Dr_English
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24055324
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама