Іномарки знову будуть дорожчати: Україна введе мита на імпор

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 17:48

Іномарки знову будуть дорожчати: Україна введе мита на імпор

Пропонуємо до обговорення:
Міжвідомча комісія з зовнішньої торгівлі ухвалила рішення підвищити мита на імпортні автомобілі...

Дивися повний текст Іномарки знову будуть дорожчати: Україна введе мита на імпорт авто.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 17:48

Делайте для начала машины качественные.
И чиновников и все гос органы и службы пересадите на отечественные авто.
hector
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 17:50

ну вы дождётесь, что я на отложенный на авто бабло куплю себе автомат и патронов на сколько хватит... даже если успею одну гниду забрать с собой - уже будет хорошо!!! ...!
Steward
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 17:51

я же так понимаю, что себе мерседесы и майбахи за бюджетное бабло будут покупать по любой цене!? да!?

вот ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Steward
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 18:02

Бойкот

Может поднять общественность и в соц. сетях. продвигать бойкот украинских авто. Когда они уже сволочи подавяться ?
redy
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 18:13

Вобще не догоняю... шо он защищает ??? в Украине ж нету автопрома как такового !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 18:34

... обязано ездить на ПРавильных автомобилях. Так царь сказал.
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 19:38

Предлагаю со всех автомобилей с объёмом более 3 литров взымать пошлину в размере 50%, полученные деньги пустить на программу льготного кредитования автомобилей выпущенных на территории Украины! Нормальная программа? :)
Харьков 1981
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 20:03

Нужно пересадить всех товарисчей включая президента, на гарбатый запарожец, это единственная Украинская разработка!!! Какая машина, всем чиновникам будет комфортно. А на все автомобили нужно сделать пожлину в мильен. Мб велосипедные дорожки появятся. Правда зимой не сладко будет (
shkarapet
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1740
З нами з: 11.09.09
Подякував: 15 раз.
Подякували: 226 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 20:24

  Steward написав:ну вы дождётесь, что я на отложенный на авто бабло куплю себе автомат и патронов на сколько хватит... даже если успею одну гниду забрать с собой - уже будет хорошо!!! пид...расы!

Згоден... :)
Востаннє редагувалось gontar в Сер 06 чер, 2012 20:33, всього редагувалось 1 раз.
gontar
 
 
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1322
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2725
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
1 2367
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 кві, 2026 10:03
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама