Для ДАІ в Україні готують конкурентів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 11:14

Для ДАІ в Україні готують конкурентів

Пропонуємо до обговорення:
Штрафувати водіїв хочуть дозволити ще одній інспекції

Дивися повний текст Для ДАІ в Україні готують конкурентів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 11:14

Готуйтесь перевізники. Скоро заживете по-королівськи. І для вас покращення знайшлось.
Inman
 
Повідомлень: 52
З нами з: 06.07.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 11:26

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Штрафувати водіїв хочуть дозволити ще одній інспекції

Дивися повний текст Для ДАІ в Україні готують конкурентів.


С бОльшим интересом прочитал бы статистику,например: сколько ГАИшников приходится на 1 000 едениц автотранспорта у нас и в др.странах.
Может,действительно,впору всем миром им помогать выполнять их нелегкую,опасную,такую нужную работу " в кушнарях" :D
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 11:34

Таких расходов не выдержит бюджет большинства водителей
Sijen
 
Повідомлень: 168
З нами з: 26.01.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 11:50

Re: Для ДАІ в Україні готують конкурентів

А зарплату этим упырям за "какой" будут платить? Из бюджета?! Еще одни до "корыта" дорвутся, там итак дефицит, а тут еще "одни"....
andyen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 128
З нами з: 27.10.10
Подякував: 48 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 12:11

  alex10 написав:
  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Штрафувати водіїв хочуть дозволити ще одній інспекції

Дивися повний текст Для ДАІ в Україні готують конкурентів.


С бОльшим интересом прочитал бы статистику,например: сколько ГАИшников приходится на 1 000 едениц автотранспорта у нас и в др.странах.
Может,действительно,впору всем миром им помогать выполнять их нелегкую,опасную,такую нужную работу " в кушнарях" :D


Колега отдыхал в одной восточной, но очень обеспеченной стране (ездил в отпуск вот не так давно). Так вот. За две недели тамошнего пребывания, не видел ниразу ихних гайцов. Зато у нас, пока доехал с Борисполя, насчитал 5 патрулей/постов.
vov4ick
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 12:24

С бОльшим интересом прочитал бы статистику,например: сколько ГАИшников приходится на 1 000 едениц автотранспорта у нас и в др.странах.


Такое объявить перед выборами - заведомо их провалить :shock: .
Тут "покращенцi" всеми силами пытаются голоса выудить.... шахтерские дети в ход пошли....
А тут водил разозлить.... :evil:

Колега отдыхал в одной восточной, но очень обеспеченной стране (ездил в отпуск вот не так давно). Так вот. За две недели тамошнего пребывания, не видел ниразу ихних гайцов. Зато у нас, пока доехал с Борисполя, насчитал 5 патрулей/постов.


Так военное же положение в стране, война.... власти с народом - так что всё "ПРавильно", патрули, блок-посты, запреты...
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 12:43

А маршрутки - они же "капсулы смерти", они же "шансонвагены", они же "лоховозы", как убивали так и будут убивать пассажиров и пешеходов. И толку с техосмотров?
Тут впору и ДАЙ разогнать за отсутствие результата, а они ещё одно рыло к корыту допускают.
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 12:59

alex10
Графік залежності кількості порушень ПДР і смертності від чисельності працівників ДАІ, нажаль, свідчить про зворотню залежність. Доволі глибокий аналіз з наведенням точних даних опубліковано в останньому номері "Дзеркала тижня" від 28.07.12 в статті "Не порушуй..."
Вячеслав 15
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лип, 2012 13:24

vov4ick
вот сравнять бы смертность на дорогах в той другой "не бедной стране" и у нас :(

тут не то, что 5 патрулей.... 25 ставить нужно...

ну не понимает наше бы*** цивильных ПДД... не понимают, что такое опасные участки дорог и ограничение скорости..

добавьте сюда "понты дороже денег" - которые выливается в супермощные и тяжелые авто под управлением 19-летних малолеток и блондинок с купленными правами...

конечно вышеупомянутые товарищи остановятся и отслюнявят..но по крайней мере на кокоето время буду ехать медленней.., что может спасет челвоеческую жизнь...
stokoz
 
Повідомлень: 2216
З нами з: 21.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 309 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1043
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
0 335
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 11:34
R2
1 1104
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама