Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Lufthan

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345
Повідомлення Додано: П'ят 07 вер, 2012 13:04

Хотел пошутить

Действительно, емкие посты.

Но хошется чёт написать:
1. Тигипку делают таким себе голосом власти. Я предпочитаю Яныка и Азарыча слушать.
2. Кто-то виноват. Папередники, немцы, америкосы, русские... Готовят почву, кого сделать крайним. Возможно Тигипыч первый полетит со своего кресла.
3. Продаться надо было не чужим буржуям, а нашим славянам. И не китайцам. Б.Хмельницкий тоже пытался быть незалежным, пока не понял, что без России из болота не вылезти. Т.е. нада в таможенный союз вступать и с бакса спрыгивать понемногу.
4. Доллары печатаются для стран 3 мира, где нет банковской системы. Афганистан и проч... А нам, развитым, баксы по безналу завозят (самолетами). Только вот что взамен? Боюсь, станем папуасами-туземцами со своей мовой и шараварами, но без экономики, земли, власти.
vitfin
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 07 вер, 2012 13:59

как говаривал Людвиг Аристархович:"а кто это сделал?"
henk
 
Повідомлень: 136
З нами з: 07.06.12
Подякував: 18 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 07 вер, 2012 17:16

Пане Тигипко, а хіба немає в НБУ 27млрд. дол. США, всі тільки і про це говорять, чи золотовалютьні запаси є, але тільки на папері з ВАШОЮ печаткою???
swjatos
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 07 вер, 2012 17:23

В день ЛЮФТГАНЗОЮ з Борисполя летить приблизно 5 рейсів, хай по 150чол= 750 чол. , множимо на 200 євро і маємо 150 тис ЄВРО. Невже відсутність 150тис ЄВРО могли сколихнути таку ситуацію?
vovan1969
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 07 вер, 2012 17:29

Maleficarum Поддерживаю
vovan1969
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 10 вер, 2012 08:21

Ага, Люфтганза виновата! ))) Доллар? Не, не видел. )) Давай исче, Петросян! )))
inatalenko
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 10 вер, 2012 20:26

Re: Тігіпко вважає, що в падінні гривні винні працівники Luf

Интересно, сколько бортпроводников необходимо для перевозки дневного объёма валютного рынка Украины? И какой у них при этом функционал? Кому они там будут кофе обеспечивать?
AVD
 
Повідомлень: 1341
З нами з: 19.03.12
Подякував: 89 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
 
  #<12345
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 749
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 тра, 2026 10:54
zlayaakula
9 6399
Переглянути останнє повідомлення
Суб 10 січ, 2026 10:14
larisa19651612
2 5700
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 лис, 2025 16:17
Gonzik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама