Заявив він в інтерв'ю українським телеканалам в четвер.
Дивися повний текст Азаров пообіцяв, що тариф на газ підвищуватися не буде після виборів.
|
|
Азаров пообіцяв, що тариф на газ підвищуватися не буде післяПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Азаров пообіцяв, що тариф на газ підвищуватися не буде після виборів. Поэтому Фирташ каждый день и покупает по облгазу. Филантроп наверное.
Азаров пообіцяв, що тариф на газ підвищуватися не буде післяR2
Хотелось бы верить в светлое, лучшее и бесплатное. Но почему-то жить "стает лучше, жить стает веселей" с большим скрипом. А после выборов - поживем-увидим. "Свежо предание"...
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||