|
ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібито по |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 07 лис, 2012 08:55
Ol_Alex написав: zeleniy написав:aga872 Ви знаєте, що в міжнародному праві визнаний і діє принцип на самовизначення народів? Цей принцип був визнаний останньою конституцією СРСР? Зокрема ст. 70 та 72 цього документу? Отже вихід України з СРСР був відповідним, як нормам міжнародного права (вищим від національного) так і нормам головного закону СРСР...
Продолжу вашу мысль: значит, население Крыма (как и любой другой части Украины) имеет право на самоопределение и выход из состава Украины.
Какой статьёй Конституции Украины предусмотрен выход территорий из состава государства? Это что касается украинского законодателства. Что касается права народов на самоопределение, то будь в Крыму крымско-татарское большинство - можно было бы о чём-то говорить. Но его нет, а соответственно нет и народа ("крымского"), который мог бы определяться со своим статусом.
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 08:59
А началось все с договора на русском языке.
-
horrr
-
-
- Повідомлень: 901
- З нами з: 30.01.09
- Подякував: 35 раз.
- Подякували: 105 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 09:19
Ol_Alex написав:Продолжу вашу мысль: значит, население Крыма (как и любой другой части Украины) имеет право на самоопределение и выход из состава Украины.
не зовсім так, по-перше, Україна - унітарна держава, на відміну від СРСР... По-друге, який народ в Криму чи Донбасі буде самовизначатися?
-
zeleniy
-
-
- Повідомлень: 4115
- З нами з: 01.06.11
- Подякував: 605 раз.
- Подякували: 679 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 10:19
от блин мы где живем в украине и надо ценить украинский язык!!!!!
-
_dimasv_
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 10:21
Faceless написав:Приїхали. Поперли дебіли, що їм договори нібито незрозумілі. Далі почнуть верещати українофоби, якби його ігнорувати державну мову взагалі.
Да тут больше на устранение конкурента смахивает! Где это такое видели чтобы после выборов  депутат брался за защиту интересов простого одного  жителя!  Да еще с таким размахом! Был бы конкурент хороший, а повод всегда найдется! И к орфографическим ошибкам придраться можно будет! 
-
ak-alexey
-
-
- Повідомлень: 2900
- З нами з: 22.03.11
- Подякував: 178 раз.
- Подякували: 602 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 10:56
Соціальна реклама про українську мову
http://newzz.in.ua/video/1148891455-socalna-reklama-pro-ukrayinsku-movu.html
-
_dimasv_
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 11:11
Вадимчик, если из-за тебя у меня не будет интернета в поле, где аналогов других нет, я тебя найду и твою семью тоже! 
-
shreader
-
-
- Повідомлень: 109
- З нами з: 13.01.11
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 11:24
/задумливо/ гарний спосіб віджимати чужий бізнес для Правильних власників... якби обшук у офісі, не ті податки чи там нема передплатних абонентів а лише контракт - то тут за Вадіка був би аж цілий один кусер з традиційним захистом ПР та й взагалі пару постів... А так розведуть 500 постів про вєлікій русскій язик;) До того ж чітке підтвердження для кого мовний зекон - виходить що вєлікорос має право не знати ніякої мови окрім русскої і його захищає зекон, Вадік, ПР і т.д. А україномовного, який бажає розмовляти лише своєю - фігвам. Хочеш вести бізнес в Правильному регіоні - русскій обов'язковий...
-
chipmunk
-
-
- Повідомлень: 9076
- З нами з: 15.04.09
- Подякував: 578 раз.
- Подякували: 590 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 11:26
shreader написав:Вадимчик, если из-за тебя у меня не будет интернета в поле, где аналогов других нет, я тебя найду и твою семью тоже! 
Спокойно товарисчи, дисциплинированно записываемся в очередь!
-
aga872
-
-
- Повідомлень: 907
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 389 раз.
- Подякували: 164 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 11:30
ak-alexey Да тут больше на устранение конкурента смахивает!  кстати таки первое о чем я подумал и конкурентов у Укртелекома поубавится и лохоизбирателям в очередной раз мозги промыть "важностью" языкового вопроса... надо же чем отвлекать от полнейшей ж*** в экономике и курса доллара 
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
538 |
|
|
|
1 |
1506 |
|
|
|
1 |
1375 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|