ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібито по

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123456>
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 08:55

  Ol_Alex написав:
  zeleniy написав:aga872 Ви знаєте, що в міжнародному праві визнаний і діє принцип на самовизначення народів? Цей принцип був визнаний останньою конституцією СРСР? Зокрема ст. 70 та 72 цього документу? Отже вихід України з СРСР був відповідним, як нормам міжнародного права (вищим від національного) так і нормам головного закону СРСР...

Продолжу вашу мысль: значит, население Крыма (как и любой другой части Украины) имеет право на самоопределение и выход из состава Украины.

Какой статьёй Конституции Украины предусмотрен выход территорий из состава государства? Это что касается украинского законодателства. Что касается права народов на самоопределение, то будь в Крыму крымско-татарское большинство - можно было бы о чём-то говорить. Но его нет, а соответственно нет и народа ("крымского"), который мог бы определяться со своим статусом.
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 08:59

А началось все с договора на русском языке.
horrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 901
З нами з: 30.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 09:19

  Ol_Alex написав:Продолжу вашу мысль: значит, население Крыма (как и любой другой части Украины) имеет право на самоопределение и выход из состава Украины.


не зовсім так, по-перше, Україна - унітарна держава, на відміну від СРСР... По-друге, який народ в Криму чи Донбасі буде самовизначатися?
zeleniy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4115
З нами з: 01.06.11
Подякував: 605 раз.
Подякували: 679 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 10:19

от блин мы где живем в украине и надо ценить украинский язык!!!!!
_dimasv_
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 10:21

  Faceless написав:Приїхали. Поперли дебіли, що їм договори нібито незрозумілі.
Далі почнуть верещати українофоби, якби його ігнорувати державну мову взагалі.


Да тут больше на устранение конкурента смахивает! :wink:
Где это такое видели чтобы после выборов :!: депутат брался за защиту интересов простого одного :!: жителя! :mrgreen: Да еще с таким размахом!
Был бы конкурент хороший, а повод всегда найдется! И к орфографическим ошибкам придраться можно будет! :mrgreen:
ak-alexey
 
Повідомлень: 2900
З нами з: 22.03.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 602 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 10:56

Соціальна реклама про українську мову

http://newzz.in.ua/video/1148891455-socalna-reklama-pro-ukrayinsku-movu.html
_dimasv_
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 11:11

Вадимчик, если из-за тебя у меня не будет интернета в поле, где аналогов других нет, я тебя найду и твою семью тоже! :D
shreader
 
Повідомлень: 109
З нами з: 13.01.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 11:24

Re: ПР просить позбавити "Інтертелеком" ліцензії через нібит

/задумливо/ гарний спосіб віджимати чужий бізнес для Правильних власників... якби обшук у офісі, не ті податки чи там нема передплатних абонентів а лише контракт - то тут за Вадіка був би аж цілий один кусер з традиційним захистом ПР та й взагалі пару постів... А так розведуть 500 постів про вєлікій русскій язик;)
До того ж чітке підтвердження для кого мовний зекон - виходить що вєлікорос має право не знати ніякої мови окрім русскої і його захищає зекон, Вадік, ПР і т.д. А україномовного, який бажає розмовляти лише своєю - фігвам. Хочеш вести бізнес в Правильному регіоні - русскій обов'язковий...
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 11:26

  shreader написав:Вадимчик, если из-за тебя у меня не будет интернета в поле, где аналогов других нет, я тебя найду и твою семью тоже! :D

Спокойно товарисчи, дисциплинированно записываемся в очередь!
aga872
 
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 07 лис, 2012 11:30

ak-alexey
Да тут больше на устранение конкурента смахивает! :wink:

кстати таки первое о чем я подумал :roll:
и конкурентов у Укртелекома поубавится и лохоизбирателям в очередной раз мозги промыть "важностью" языкового вопроса... надо же чем отвлекать от полнейшей ж*** в экономике и курса доллара :roll:
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 524
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 17:52
anatoliy2202
1 1492
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:48
maxim4009
1 1353
Переглянути останнє повідомлення
Суб 06 чер, 2026 00:53
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама