|
Фінансовий терор |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 19 лис, 2012 16:15
Пропонуємо до обговорення: Українські міста опинилися на межі дефолту через блокування їхніх рахунків Державним казначейством
Дивися повний текст Фінансовий терор.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 лис, 2012 16:15
Да уж... Хорошего мало. ПРоФФессионалы рулят!
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 лис, 2012 16:16
по-моему, наиболее яркий и наглядный пример пакращення...
-
awes
-
-
- Повідомлень: 117
- З нами з: 26.04.08
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 лис, 2012 16:20
awes написав:по-моему, наиболее яркий и наглядный пример пакращення...
криза минет папизже (с)
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 лис, 2012 17:02
"отправились оформлять кредиты в коммерческие банки" под 50% годовых, ага, теперь понятно откуда у некоторых ПРофессионалов растает капитал как на дрожжах, могу с 1 попытки угадать в каком банке им дают кредит и даже под залог чего)
-
de+3
-
-
- Повідомлень: 159
- З нами з: 28.11.11
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 17 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 19 лис, 2012 17:34
Кабінет міністрів нехай напечатає боргові зобовозання і поміняє їх на напечатані гривні в НБУ. (не розумію проблеми)
-
swjatos
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 19 лис, 2012 18:08
Гаврюша Обізянов. По нашим даним, якщо будівництво не на-ся зараз - воно обов'язково на-ться в наступному кварталі. Степан Срака (налякано). І шо тогда будєт, Гаврюша? Гаврюша Обізянов (спльовує). Тюрма на х@#!
-
mullerfather
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 19 лис, 2012 23:29
-
VL
-
-
- Повідомлень: 160
- З нами з: 21.04.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 24 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 лис, 2012 07:11
R2 так вот почему партия зовется "Партия регионов"!!! Вы знаете, я даже не удивляюсь, скоро наши с вами зарплаты будут напрямую перечисляться властям, а власти будут пересылать нам хлеб и макароны  Только тссссс, про этот план никто не знает, никому не говорите...!!!
-
Brazik
-
-
- Повідомлень: 147
- З нами з: 28.11.08
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 20 лис, 2012 11:04
Долой такую власть!
-
STC
-
-
- Повідомлень: 210
- З нами з: 23.12.10
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
6864 |
|
|
|
4 |
2365 |
|
|
|
0 |
821 |
Вів 06 чер, 2023 08:20 R2
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|