|
"Аеросвіт" звинувачує ЗМІ у скасуванні рейсів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 08 січ, 2013 15:23
Пропонуємо до обговорення: "Аеросвіт" звинувачує ЗМІ у поширенні неправдивої інформації про своє банкрутство
Дивися повний текст "Аеросвіт" звинувачує ЗМІ у скасуванні рейсів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 08 січ, 2013 15:23
Да кто-же ему поверит....
-
voinovev2013
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 08 січ, 2013 15:28
МИР - изменился, теперь к клиенту нужно лицом поворачиваться а не .опой. Репутация зарабатывается годами. Хотя Сколько наши идиоты (клиенты данной компании) - буду наступать на грабли!!! НУ нельзя летать ей.
-
ilya
-
-
- Повідомлень: 280
- З нами з: 24.02.10
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 45 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 08 січ, 2013 15:32
Этим авиакомпаниям хоть кто виноват, только не они сами. Что Роза Ветров, что Аэросвит - все шаражки, далеки от настоящего сервиса и адекватных цен...зато щеки надувают - огого
-
crazycopywriter
-
-
- Повідомлень: 676
- З нами з: 31.10.12
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 08 січ, 2013 15:35
бене надо меньше жлобиться просто было. аеросвит стал хамской компанией еще минимум год назад. маст дай! пусть освобождают место.
-
Cricetus cricetus
-
-
- Повідомлень: 5242
- З нами з: 04.03.11
- Подякував: 408 раз.
- Подякували: 413 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 08 січ, 2013 15:56
Надеюсь, превед-банк следующий...
-
Amid
-
-
- Повідомлень: 1854
- З нами з: 12.06.08
- Подякував: 250 раз.
- Подякували: 355 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Вів 08 січ, 2013 16:02
Надо через суд по 100 тыс. грн каждому пассажиру присудить и заставить выплатить. Все перевозчики сразу станут как шелковые.
-
crazycopywriter
-
-
- Повідомлень: 676
- З нами з: 31.10.12
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 08 січ, 2013 17:13
Amid написав:Надеюсь, превед-банк следующий...
Не надейтесь - слишком много народу им пользуются (или он ими). Это как с долларом: многие знают, что это, по-сути, просто бумажки (в лучшем случае), или в худшем - просто цифры на сервере, но пользоваться продолжают, ибо альтернативы не видят.
-
Dyadko_Ivan
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
564 |
Вів 23 сер, 2022 09:53 cohan
|
|
|
6 |
2154 |
|
|
|
4 |
4494 |
П'ят 18 бер, 2022 18:41 v4d1m
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|