"Аеросвіт" звинувачує ЗМІ у скасуванні рейсів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 15:23

"Аеросвіт" звинувачує ЗМІ у скасуванні рейсів

Пропонуємо до обговорення:
"Аеросвіт" звинувачує ЗМІ у поширенні неправдивої інформації про своє банкрутство

Дивися повний текст "Аеросвіт" звинувачує ЗМІ у скасуванні рейсів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 15:23

Да кто-же ему поверит....
voinovev2013
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 15:28

Фэйсбук отключить, Цугенберга - в суд!

МИР - изменился, теперь к клиенту нужно лицом поворачиваться а не .опой. Репутация зарабатывается годами. Хотя Сколько наши идиоты (клиенты данной компании) - буду наступать на грабли!!! НУ нельзя летать ей.
ilya
 
Повідомлень: 280
З нами з: 24.02.10
Подякував: 14 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 15:32

Этим авиакомпаниям хоть кто виноват, только не они сами. Что Роза Ветров, что Аэросвит - все шаражки, далеки от настоящего сервиса и адекватных цен...зато щеки надувают - огого
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 15:35

бене надо меньше жлобиться просто было.
аеросвит стал хамской компанией еще минимум год назад.
маст дай! пусть освобождают место.
Cricetus cricetus
 
Повідомлень: 5242
З нами з: 04.03.11
Подякував: 408 раз.
Подякували: 413 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 15:56

Надеюсь, превед-банк следующий...
Amid
 
Повідомлень: 1853
З нами з: 12.06.08
Подякував: 250 раз.
Подякували: 354 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 16:02

Надо через суд по 100 тыс. грн каждому пассажиру присудить и заставить выплатить. Все перевозчики сразу станут как шелковые.
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 січ, 2013 17:13

  Amid написав:Надеюсь, превед-банк следующий...

Не надейтесь - слишком много народу им пользуются (или он ими). Это как с долларом: многие знают, что это, по-сути, просто бумажки (в лучшем случае), или в худшем - просто цифры на сервере, но пользоваться продолжают, ибо альтернативы не видят.
Dyadko_Ivan
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 561
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 сер, 2022 09:53
cohan
6 2129
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 кві, 2022 11:47
Faceless
4 4488
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 18 бер, 2022 18:41
v4d1m
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама