|
Платинову компанію у Зімбабве зобов'язали продати чорношкірі |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 11 січ, 2013 17:16
Пропонуємо до обговорення: Про це повідомляє Bloomberg. Сума операції складе 971 мільйон доларів.
Дивися повний текст Платинову компанію у Зімбабве зобов'язали продати чорношкірій більшості.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 11 січ, 2013 17:16
Когда земли принадлежали белым, Зимбабве экспортировало продовольствие во многие страны Африки и даже Европы. После аграрной "реформы" земли передали чернокожему большинству и Зимбабве стало импортировать многое из того, что еще совсем недавно экспортировала...
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 12 січ, 2013 15:00
С таким же успехом можно и животным раздать деньги (а если они их не возьмут (или не смогут, не посчитают нужным взять в свои лапы, - то подобрать).
Хотя я не расист, не подумайте. Чернокожие люди - отличные спортсмены. Хорошие музыканты. Пенис у них также больше среднего... Достоинства можно найти везде, если поискать.
-
Изя Гуд
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 12 січ, 2013 15:43
rokannon написав: Вовк написав:а ЧИМ він краще???
А ВІН не негр, між іншим  звичайно ж НІ! справжній WASP - білий англосаксонський протестант! після солярію:)
-
Вовк
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 12 січ, 2013 16:17
Вовк написав: rokannon написав: Вовк написав:а ЧИМ він краще???
А ВІН не негр, між іншим  звичайно ж НІ! справжній WASP - білий англосаксонський протестант! після солярію:)
Нєа, не вгадали, і не білий... Ще варіанти будуть? 
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 12 січ, 2013 18:09
Jorj написав:Когда земли принадлежали белым, Зимбабве экспортировало продовольствие во многие страны Африки и даже Европы. После аграрной "реформы" земли передали чернокожему большинству и Зимбабве стало импортировать многое из того, что еще совсем недавно экспортировала...
Это как в украине, сами свой газ добываем, а население платит за импортный. А потому что газовые рождения, как и африканские земли принадлежат олигархам, которым выгоднее продавать на экспорт. А свой народ естественно ничем не владеет, и ничего с тех земель не имеет. Они хотели их сдавать в аренду, тем же корпорациям и получать пасивный доход. Но корпорации сказали "мы в аренду брать не будем, продавайте нам ваши земли за копейки сейчас, или мы можем ждать вечно". Вот так.
-
delicious
-
-
- Повідомлень: 4598
- З нами з: 01.04.09
- Подякував: 130 раз.
- Подякували: 374 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
617 |
|
|
|
1 |
1078 |
|
|
|
1 |
1560 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|