Платинову компанію у Зімбабве зобов'язали продати чорношкірі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 11 січ, 2013 17:16

Платинову компанію у Зімбабве зобов'язали продати чорношкірі

Пропонуємо до обговорення:
Про це повідомляє Bloomberg. Сума операції складе 971 мільйон доларів.

Дивися повний текст Платинову компанію у Зімбабве зобов'язали продати чорношкірій більшості.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101000
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 січ, 2013 17:16

Когда земли принадлежали белым, Зимбабве экспортировало продовольствие во многие страны Африки и даже Европы. После аграрной "реформы" земли передали чернокожему большинству и Зимбабве стало импортировать многое из того, что еще совсем недавно экспортировала...
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 12 січ, 2013 15:00

С таким же успехом можно и животным раздать деньги (а если они их не возьмут (или не смогут, не посчитают нужным взять в свои лапы, - то подобрать).

Хотя я не расист, не подумайте.
Чернокожие люди - отличные спортсмены. Хорошие музыканты. Пенис у них также больше среднего...
Достоинства можно найти везде, если поискать.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 12 січ, 2013 15:43

  rokannon написав:
  Вовк написав:
  jump написав:смердючі нігери - в рабство усіх і на плантації

и этого тоже? :roll:

http://fotohost.org/images/a1027459-7kB.jpg

а ЧИМ він краще???


А ВІН не негр, між іншим :wink:
звичайно ж НІ!
справжній WASP - білий англосаксонський протестант!
після солярію:)
Вовк
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 12 січ, 2013 16:17

  Вовк написав:
  rokannon написав:
  Вовк написав:а ЧИМ він краще???


А ВІН не негр, між іншим :wink:
звичайно ж НІ!
справжній WASP - білий англосаксонський протестант!
після солярію:)

Нєа, не вгадали, і не білий... Ще варіанти будуть? :lol:
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 12 січ, 2013 17:53

Нужно будет посмотреть в Википедии, но по моему, более правильно писать - "ниггер", а по существу авторы предыдущих коментов правы... 8)
alex541
Аватар користувача
 
Повідомлень: 279
З нами з: 09.08.11
Подякував: 36 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 12 січ, 2013 18:09

  Jorj написав:Когда земли принадлежали белым, Зимбабве экспортировало продовольствие во многие страны Африки и даже Европы. После аграрной "реформы" земли передали чернокожему большинству и Зимбабве стало импортировать многое из того, что еще совсем недавно экспортировала...


Это как в украине, сами свой газ добываем, а население платит за импортный. А потому что газовые рождения, как и африканские земли принадлежат олигархам, которым выгоднее продавать на экспорт. А свой народ естественно ничем не владеет, и ничего с тех земель не имеет. Они хотели их сдавать в аренду, тем же корпорациям и получать пасивный доход. Но корпорации сказали "мы в аренду брать не будем, продавайте нам ваши земли за копейки сейчас, или мы можем ждать вечно". Вот так.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 604
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 09:04
sabbassplayer
1 1428
Переглянути останнє повідомлення
Нед 15 бер, 2026 11:30
makaveronik
3 10149
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 гру, 2025 11:29
oleksandrslapko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама